2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 8°C

Detroit Red Wings-Chicago Blackhawks: NHL, Nyugati főcsoport elődöntő, harmadik mérkőzés

4-1, kétszer a United Centerben. Elsőre a Hawks, másodjára a Wings győzött ilyen arányban, így Dacjukék príma helyzetben tértek haza a Joe-ba. Itt milyen eredményt „pécéznek ki" maguknak a csapatok?
Hossáék egyébként idén szerettek Hockey Townban játszani: elsőre március 3-án, büntetők után győztek 2-1-re, ilyen ugyan most nem lesz, már büntetőütések hosszabbítás után, március 31-én pedig 7-1-re gázolták el Zetterbergéket. Talán nem vállalunk túl nagy kockázatot azzal a kijelentéssel, hogy a végeredmény valahol a két alapszakasz-eredmény között lesz. Na de kinek a javára?

Első idei playoffmeccsük: Chicago-Detroit 4-1

Második idei playofftalálkozójuk: Blackhawks-Red Wings 1-4

Az alapszakaszban a Joe Louisban először: Detroit-Chicago 1-2, büntetők után

Így kell pacallá verni a hazaiakat: Wings-Hawks 1-7

Játsszon velünk! Legyen Ön a Tippmester!

Először kapott ki a Puskás Akadémia

A felcsúti csapat 2-1-re kapott ki vasárnap a BKV Előre vendégeként a labdarúgó NB II 27.… Tovább olvasom