2017. 10. 17. kedd - Hedvig 9°C | 24°C Még több cikk.

Döntetlent játszott a Fradi

Ezzel az FTC pontszámban beérte a legnagyobb rivális Bőcsöt, sőt a tabella élére ugrott, de az eddigi éllovas még nem lépett pályára ebben a fordulóban.
1-1-es döntetlennel zárult a Cegléd - Ferencváros másodosztályú labdarúgó mérkőzés az NB II Keleti csoportjában. Ezzel az FTC pontszámban beérte a legnagyobb rivális Bőcsöt, sőt a tabella élére ugrott, de az eddigi éllovas még nem lépett pályára ebben a fordulóban, így akár három pontos előnyre is szert tehet vasárnap.A 16. percben Libian Abdi találatával még a zöld-fehérek szereztek vezetést, de a 37. percben egyenlíteni tudott a hazai csapat. A Cegléd gólját egy korábbi ferencvárosi, Horváth Dávid szerezte. A mérkőzésen több gól nem született, viszont a játékvezető kiállította Csiszár Zoltánt, így az utolsó húsz percben emberhátrányban futballozott a Fradi. A forduló előtt második Ferencváros a negyedik Ceglédhez látogatott és a pontosztozkodással mindketten egy helyet javítottak. Így vasárnap ismét a második és a negyedik helyezett csap össze a DVSC II - Bőcs mérkőzésen.

NB II, Keleti csoport, 9. forduló: Cegléd - Ferencváros 1-1 (1-1) G.: Horváth D. (37.), ill. Abdi (16.) Kiállítva: Csiszár (FTC, 70.)

A tabella élmezőnye: 1. Ferencváros 9 mérkőzés / 22 pont (+24 gólkülönbség) 2. Bőcs 8 / 22 (+19) 3. Cegléd 9 / 17 4. DVSC II 8 / 16