2017. 12. 17. vasárnap - Lázár, Olimpia -3°C | 4°C Még több cikk.

Döntetlent játszott szombat este a Real Madrid

1-1-es döntetlent játszott szombat este a Real Madrid a Real Murcia ellen a spanyol bajnokság 13. fordulójában.
A Madrid már a kilencedik percben megszerezte a vezetést Robinho révén, a Murcia azonban a második félidő elején egyenlíteni tudott. Győzött viszont a Barcelona amely így már csak két ponttal van lemaradva a listavezető Realtól. A katalán gárda a Recreativót verte 3-0-ra.

A szombati játéknap harmadik meccsén a Sevilla meglepetésre hazai pályán kapott ki a Mallorcától. A vendégek a 16. és 37. percben szerzett góljaikkal már 2-0-ra vezettek, amire a Sevilla csak a 49. percben tudott válaszolni, Kanoute révén, ez azonban csak a szépítéshez volt elég.

La Liga, 13. forduló: Barcelona - Recreativo 3-0 Sevilla - Mallorca 1-2 Real Murcia - Real Madrid 1-1

Inter és Roma győzelem a Serie A nyitónapján

Az Internazionale és az AS Roma is győzött szombat este az olasz bajnokság 13. fordulójának… Tovább olvasom