2017. 02. 27. hétfő - Ákos, Bátor 1°C | 12°C Még több cikk.

Egyik magyar sem jutott be a döntőbe 400 gyorson

Egyik magyar induló sem jutott be a 400 méteres női gyorsúszás döntőjébe az eindhoveni vizes Európa-bajnokságon.
A hétfő délelőtti középdöntőben Mutina Ágnes a 12. helyet szerezte meg, Nagy Réka a 20. helyen végzett, míg Hosszú Katinka a 22. lett.A legjobb idővel az olasz Federica Pellegrini kvalifikálta magát a fináléba, a második helyen a francia Coralie Balmy jutott tovább, a harmadik pedig a román Camelia Potec lett.

Vizes Európa-bajnokság, Eindhoven, 400 méteres női gyorsúszás, középdöntők: 1. Federica Pellegrini (olasz) 4:08.48 perc 2. Coralie Balmy (francia) +0.71 másodperc 3. Camelia Potec (román) +1.77 ... 12. Mutina Ágnes (magyar) +6.50 ... 20. Nagy Réka (magyar) +12.01 ... 22. Hosszú Katinka (magyar) +13.82

A Sopron megvédte címét a Magyar Kupában

A címvédő Sopron nyerte a női kosárlabda Magyar Kupát, miután a négyes döntő fináléjában 77-63-ra… Tovább olvasom