Délmagyar logó

2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda -1°C | 8°C Még több cikk.

EL: norvég ellenfelek várnak a Paksra és a Fradira

Csütörtök estére kialakult a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének második fordulója, melyben három magyar csapat, a Ferencváros, a Paks, illetve a sorozatba most bekapcsolódó, kupagyőztes Kecskemét lesz érdekelt.

Mindhárom együttes hazai környezetben kezdi párharcát, az FTC a norvég Aalesund, a Paks a szintén a norvég Tromsö, a Kecskemét pedig a kazah Aktobe csapatát fogadja jövő csütörtökön.


EL-selejtező, 2. forduló (július 14. és július 21.):

FERENCVÁROS-Aalesund (norvég) 19 óra
MVM PAKS-Tromsö (norvég) 20 ó
KECSKEMÉTI TE-ERECO-Aktobe (kazah) 20:15 ó

Juvenes/Dogana (San Marinó-i)–Rabotnicki (macedón) 15 ó
Sahtar Karagandi (kazah)-St. Patrick's (ír) 15 ó
Rusztavi (grúz)-Irtis Pavlodar (kazah) 16 ó
Slask (lengyel)-Dundee United (skót) 16:45 ó
Rad (szerb)–Olympiakosz Volosz (görög) 17 ó
KuPS (finn)-Gaz Metan (román) 17:30 ó
Flamurtari (albán)-Jablonec (cseh) 17:30 ó
Iskra-Stal (moldovai)-Varazdin (horvát) 18 ó
Tauras (litván)-ADO Den Haag (holland) 18 ó
Rudar (montenegrói)-Austria Wien (osztrák) 18 ó
TPS (finn)-Westerlo (belga) 18 ó
Sant Julia (andorrai)-Bnei Jehuda (izraeli) 18:30 ó
FK Minszk (fehérorosz)-Gaziantepspor (török) 19 ó
Örebro (svéd)-Sarajevo (bosnyák) 19 ó
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-Ventspils (lett) 19 ó
Valerenga (norvég)-Mika (örmény) 19 ó
Olimpija Ljubljana (szlovén)-Bohemians (ír) 19 ó
Häcken (svéd)-Honka (finn) 19 ó
Anorthoszisz (ciprusi)-Gagra (grúz) 19 ó
Floriana (máltai)-AEK Larnaca (ciprusi) 19:30 ó
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Hazar (azeri) 19:30 ó
Llanelli (walesi)-Dinamo Tbiliszi (grúz) 19:50 ó
Suduva (litván)-Elfsborg (svéd) 20 ó
Differdange (luxemburgi)-Levadia (észt) 20 ó
KF Tirana (albán)-Spartak Trnava (szlovák) 20 ó
TNS (walesi)-Midtjylland (dán) 20 ó
Vaduz (liechtensteini)-Vojvodina (szerb) 20 ó
EB/Streymur (feröeri)-Qarabag (azeri) 20 ó
Zeljeznicar (bosnyák)-Sheriff (moldovai) 20:30 ó
Liepajas (lett)–Salzburg (osztrák) 20:30 ó
Vllaznia (albán)-Thun (svájci) 20:30 ó
Metalurg Szkopje (macedón)-Lokomotiv Szófia (bolgár) 20:45 ó
Glentoran (északír)-Vorszkla (ukrán) 20:45 ó
Crusaders (északír)-Fulham (angol) 20:45 ó
Domzale (szlovén)-RNK Split (horvát) 20:45 ó
KR (izlandi)-Zilina (szlovák) 21:15 ó
FH (izlandi)-Nacional (portugál) 21:15 ó

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

A Győr Sharks szombaton az Interliga-aranyért játszik

Magyarországon először rendezik európai versenysorozat döntőjét amerikai futballban. Tovább olvasom