2017. 11. 17. péntek - Hortenzia, Gergő 6°C | 9°C Még több cikk.

Elmaradt Talmácsi mai tesztje

Az esős időjárás miatt Talmácsi Gábor kedden nem tudta tesztelni új 250 köbcentiméteres motorját a spanyolországi Valenciában.
A kategóriát váltó magyar versenyző hétfőn csaknem 60 kört tett meg és biztató eredményeket ért el - tájékoztatta a Független Hírügynökséget a versenyző menedzsmentje.

Talmácsi hétfőn Valenciában 57 kört motorozott. A legjobb ideje 1.38.472 volt, a hétvégi nagydíjon az első rajtkockából indult olasz világbajnok, Marco Simoncelli 1.35.408-at teljesített Gilerájával.

Talmácsi szerdán tárgyal csapatával a következő időszak feladatairól, majd készül a következő tesztre, ami várhatóan november végén lesz a szintén spanyolországi Jerezben.

Talmácsi a következő szezonban 125-ös helyett a 250-es kategóriában indul. A 125-ösök között tavaly világbajnok lett, idén pedig, csakúgy mint 2005-ben, bronzérmes lett.

Tojással dobálták meg szurkolói az AS Roma játékosait

Körülbelül ötven AS Roma szurkoló gyűlt össze a csapat edzőkomplexuma előtt, hogy randalírozzon és… Tovább olvasom