2017. 10. 21. szombat - Orsolya 10°C | 20°C Még több cikk.

F-1: Bourdais-t megbüntették, Massa a hetedik

A versenybíróság 25 másodperces büntetéssel sújtotta a Torro Rosso istálló francia pilótáját, Sebastien Bourdais-t a Forma-1-es Japán Nagydíj vasárnapi futama után, amelynek következtében a 7. helyről a 10. pozícióba csúszott vissza, míg a Ferraris Felipe Massa feljött Bourdais helyére.
A Torro Rosso versenyzőjét azért büntették meg, mert nekiütközött Massa autójának. Bourdais éppen második kerékcseréjéről tért vissza a pályára, amikor a brazil klasszis megpróbálta megelőzni. A manőver során a két autó összeért, és Massa megpördült. Az incidens ellenére a Ferrari pilótája folytatni tudta a versenyt, és végül a nyolcadik lett.

A versenybíróság döntése azt jelenti, hogy Massa két pontot szerzett Japánban, amelynek köszönhetően 5 egységre csökkentette hátrányát a McLarenes Lewis Hamiltonnal szemben, aki pont nélkül zárta a vasárnapi versenyt.

• 1. (ferrari fan) 2008. október 12. 18:34
    „Hállelúja!!!!!Éljen Massa!!!!!Fúj Hamilton.Sztem Massa lesz a vb bajnok.
    na szaszi!”

Asztalitenisz: Tóth Krisztina kikapott az elődöntőben

Tóth Krisztina vereséget szenvedett a szentpétervári asztalitenisz Európa-bajnokság vasárnapi… Tovább olvasom