2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 18°C | 29°C Még több cikk.

Győzelem a görögök ellen - Szlovákiából pontot kell hozni

Békéscsaba - A magyar férfi kézilabda-válogatott kötelező győzelmet aratott a vendég görög csapat felett a csütörtöki, békéscsabai selejtezőmérkőzésen, és ha vasárnap pontot szerez Szlovákiában, akkor kijut a januári, ausztriai Európa-bajnokságra.
4. csoport:
Magyarország-Görögország 32-19 (16-8)

A magyarok tulajdonképpen már az első negyedórában eldöntötték a két pont sorsát. Remek védekezésükkel és az abból induló gyors támadásokkal a vendégek nem tudtak mit kezdeni. A mezőny legeredményesebbje Iváncsik Gergő volt kilenc találattal.

• 5. gardista33 2009. június 19. 04:59
    „ezt a hajdut én nem tartom nagy szakembernek. De láthattuk a nöi válogatottunk mérközésén milyen hangulatot teremtett a közönség a szlovákok ellen,egyszerüen belehajszolták öket a gyözelembe!”
  • 4. studyfy 2009. június 18. 22:59
    „gardista3! Szegeden kapott ki a válogatott egy EB selejtezőn, melyen Hajdú volt a szövetségi kapitány. Az utolsó percben szabaddobást kaptunk és az akkor még újonc Nagy Lacira játszottuk meg a labdát, de a lövés nem sikerült.
    Úgy érzem ezt a győzelmet a görögök ellen nem kell túl értékelni. Azok a játékosok akik az utóbbi három meccsen jól játszottak, most sem tették másként. Egy-két dolog azonban zavar, ami Galgócon döntő lehet. Most is megszórta egy nemzetközileg nem túljegyzett beálló védelmünket. Az átlövők összesen 7 gólt lőttek (Nagy - Ilyés 3-3, Putics 1), hát ez ilyen védelem és kapus ellen kevés. A második félidő közepén megint leengedtünk. Tehát lenne még mit javítani a szövetségi kapitánynak. Sajnos, azonban őt Hajdúnak hívják...
    Hát ez a négy dolog az, ami a mai győzelmet nem tette felhőtlenné számomra.”
  • 3. @sport@ 2009. június 18. 20:40
    „Románia-Constanta”
  • 2. matsan 2009. június 18. 20:22
    „Ki tudja hol játszik a beálló Schuch ?
    Szép volt, csak így tovább vasárnap is. HAJRÁ MAGYARORSZÁG !!!
    HAJRÁ PICK SZEGED !!!”
  • 1. gardista33 2009. június 18. 19:46
    „A kézilabda szovetség ott hibázott nagyot hogy a szlovákok elleni meccset nem hozták Szegedre! Itt ugyanis még nemigen kapott ki a nemzeti válogatott. Amugy szép volt fiuk ,a riporter kevésbé: Zubait dunaujvarosinak tituálta!”

Gyorsasági motor: eltörte a kezét Németh Balázs

Amikor a nap végén a boxutcába hajtott, megcsúszott a motorjával. Tovább olvasom