2017. 07. 24. hétfő - Kinga, Kincső 21°C | 34°C Még több cikk.

Győztesek: Nadal, Williams és Fucsovics

Parádés magyar sikerekkel fejeződött be az angol nyílt nemzetközi teniszbajnokság Wimbledonban. A fiúk mezőnyében a nyíregyházi Fucsovics Márton szettveszteség nélkül nyerte meg a juniorok versenyét.
Első magyarként egyesben wimbledoni bajnok lett. Párosban tovább folytatódott a magyar sikersztori, Babos Tímea az amerikai Ste-
phensszel az oldalán a rossz kezdés után két sima játszmában első lett a juniorok páros kategóriájában.

A nők vetélkedését esélyeshez méltóan az első számú kiemelt, amerikai Serena Williams nyerte. A torna meglepetésembere, az orosz Vera Zvonarjova nem sok ellenállást tanúsított.

Berdych is kipukkadt, a férfiak döntőjében a spanyol Rafael Nadal három sima játszmában diadalmaskodott, a cseh fiúnak esélye sem volt a hispán ellen.

Női egyes, döntő: Serena Williams (amerikai, 1.)–Vera Zvonarjova (orosz, 21.) 6:3, 6:2. Férfiak: Rafael Nadal (spanyol, 2.)–Tomas Berdych (cseh, 12.) 6:3, 7:5, 6:4. Fiú egyes: Fucsovics Márton (13.)–Benjamin Mitchell (ausztrál) 6:4, 6:4.

Leány páros: Babos Tímea, Sloane Stephens (magyar, amerikai, 4.)–Irina Kromacseva, Elina Szvitolina (orosz, ukrán, 1.) 6:7 (7:9), 6:2, 6:2.

MotoGP: Talmácsi Gábor a 11. lett

A Moto2 géposztályban érdekelt Talmácsi Gábor a 11. helyen végzett a… Tovább olvasom