2017. 05. 30. kedd - Janka, Zsanett 14°C | 29°C Még több cikk.

Harmadik helyen végzett Talmácsi Gábor Japánban

Harmadik lett Talmácsi Gábor a gyorsasági motoros világbajnokság japán nagydíjának 125 köbcentiméteres kategóriájában, vasárnap. A világbajnok a pontversenyben a negyedik helyen áll, 47 ponttal lemaradva Di Meglio mögött.
A világbajnok magyar motoros az ötödik helyről vágott neki a versenynek, végül a dobogós helyen végzett, annak ellenére, hogy sérülten versenyzett - még az előző futamon eltörte a kezét.

A futamot a német Stefan Bradl nyerte a világbajnoki pontverseny éllovasa, a francia Mike Di Meglio előtt. Talmácsi Gábor a pontversenyben a negyedik helyen áll, 47 ponttal lemaradva Di Meglio mögött.

• 1. joy 2008. szeptember 28. 08:13
    „Ennek a hírnek kellene első helyen lennie, nem a prolitikussi ökörségnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”