2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 11°C | 21°C Még több cikk.

Hetedik Talmácsi az első időmérőn

A hetedik helyet szerezte meg Talmácsi Gábor péntek este a katari futam első időmérő edzésén. A 125 kcm-es kategória címvédője közel egy másodperccel maradt le a leggyorsabb Bradley Smith mögött, aki a szalemberek szerint Talmácsi legnagyobb vetélytársa lehet.
A hetedik helyet szerezte meg Talmácsi Gábor péntek este a katari futam első időmérő edzésén. A 125 kcm-es kategória címvédője közel egy másodperccel maradt le a leggyorsabb Bradley Smith mögött, aki a szalemberek szerint Talmácsi legnagyobb vetélytársa lehet az idei szezonban, annak ellenére, hogy mindössze 17 éves az angol pilóta. A második Danny Webb lett, míg a harmadik helyet Mike di Meglio szerezte meg.Szombaton a második időmérővel folytatódik az idei szezon első nagydíja. A futamot vasárnap rendezik, amely az első lámpafényes verseny lesz a gyorsasági motorversenyzés történetében. Katar, 125 kcm, első időmérő: 1. Smith (brit) Aprilia 2:05.268 2. Webb (brit) Aprilia 2:05.593 3. Di Meglio (francia) Derbi 2:05.790 ... 7. Talmácsi (magyar) Aprilia 2:06.262

Negyedik helyen végzett Talmácsi

Negyedik helyen végzett Talmácsi Gábor a gyorsasági motoros világbajnokság Katari Nagydíjának… Tovább olvasom