2018. 05. 28. hétfő - Emil, Csanád 16°C | 28°C Még több cikk.

Ivanovic nyerte a döntőt Birminghamben

Az első helyen kiemelt szerb teniszezőnő két sima szettben legyőzte a cseh Barbora Zahlavova Strycovát.
Az első helyen kiemelt szerb Ana Ivanovic nyerte a 710 ezer euró (215,5 millió forint) összdíjazású, birminghami füves pályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két sima szettben legyőzte a cseh Barbora Zahlavova Strycovát.

A 26 éves volt világelső karrierje első tornagyőzelmét aratta ezen a borításon, összességében pedig 14. WTA-trófeáját gyűjtötte be.

Zahlavova Strycova, aki szintén pályafutása első fináléját játszotta füvön, a nyolcaddöntőben Babos Tímeát búcsúztatta.

Eredmény, döntő:

Ivanovic (szerb, 1.)-Zahlavova Strycova (cseh) 6:3, 6:2

Márton Anita hatodik súlylökésben

A súlylökő Márton Anita 17,64 méteres teljesítménnyel hatodik helyen végzett szombaton az atlétikai… Tovább olvasom