2017. 09. 23. szombat - Tekla 11°C | 19°C Még több cikk.

Jégkorong divízió I-es vb: nyert a magyar csapat

A magyar jégkorong-válogatott az utolsó öt percben lőtt három góllal 6-3-ra nyert hétfőn a Koreai Köztársaság csapat ellen a budapesti divízió I-es jégkorong-világbajnokság második napján.
Ted Sator szövetségi kapitány együttese – amely vasárnap 7-3-ra verte a hollandokat – remekül kezdett, tíz perc után már 2-0 volt az állás. Ugyan az ázsiai együttes talált egy gólt, de ekkor még nem volt esélye. A záró játékrészben videóbírós gólt szereztek a vendégek, és egy újabb védelmi hiba után egyenlítettek.

A hajrá jól sikerült, hét másodperc alatt esett két hazai találat, a végén pedig Sofron a harmadik gólját is meglőtte. A magyarok legközelebb csak pénteken lépnek pályára, akkor a kiesés ellen harcoló spanyolok lesznek az ellenfelek.

Eredmény: Magyarország-Koreai Köztársaság 6-3 (3-1, 0-0, 3-2), gól: Vas M. (6.), Holéczy (10.), Sofron (18., 56., 58.), Kóger (56.), illetve Li Don (15.), Szu (46.), Szin (50.).

Lemondott a Szpartak Moszkva vezetőedzője

A szezon első öt fordulójában elszenvedett három vereség után hétfőn lemondott posztjáról Valerij Karpin. Tovább olvasom