2017. 01. 17. kedd - Antal, Antónia -4°C | 1°C

Két döntetlen a Serie A nyitónapján

Két 1-1-es döntetlen született szombat este a Serie A 18. fordulójának nyitónapján. Az újonc Juventus a Catania otthonában játszott döntetlent. A zebracsíkosok csak egy utolsó percben megítélt tizenegyesnek köszönhették, hogy nem kaptak ki, a büntetőt Alessandro del Piero értékesítette a 90. percben.
Szintén 1-1-el ért véget az Empoli Reggina találkozó. A két csapat már öt perc játék után beállította a végeredményt, a 2. percben ugyanis a Reggina, az ötödikben pedig - tizenegyesből - a hazai Empoli volt eredményes. Serie A, 18. forduló: Catania - Juventus 1-1 Empoli - Reggina 1-1 Vasárnap: AC Milan - Napoli Atalanta - Roma Cagliari - Udinese Lazio - Genoa Parma - Fiorentina Sampdoria - Palermo Siena - Internazionale Torino - Livorno Az élmezőny állása: 1. Inter 17 mérkőzés / 43 2. Juventus 18/36 3. Roma 17/36 4. Udinese 17/29 5. Fiorentina 17/28 6. Palermo 17/25

Elindult a harmadik Budapest-Bamako Rali

A harmadik Budapest-Bamako Rali indulói Hagyó Miklós főpolgármester-helyettes rajtlövésével és… Tovább olvasom