2017. 06. 28. szerda - Levente, Irén 22°C | 35°C Még több cikk.

Kiengedték a kórházból Nedvedet

Hétfőn kiengedték a kórházból a Juventus középpályását, Pavel Nedvedet. A cseh klasszist azért kellett kórházba szállítani, mert a Palermo elleni vasárnapi bajnoki mérkőzésen csúnyán összefejelt a hazaiak játékosával, Roberto Guanával.
Az eset a 3-2-es Palermo sikerrel zárult összecsapás első félidejében történt. Nedved és Guana egyszerre ugrott fel egy labdáért és véletlenül összefejeltek. Olyan durván csattantak össze, hogy azonnal kórházba szállították őket, ám hétfőn már mindkettejüket kiengedték.

"Sokkal jobban vagyok, mint vasárnap" - mondta a 35 éves középpályás. "Most már teljesen megnyugodtam és annak kifejezetten örülök, hogy Guana is jól van, pedig ő rosszabb állapotban volt, mint én" - tette hozzá Nedved. A palermói játékos az ütközés után azonnal elvesztette az eszméletét és percekig nem is tért magához.

"Kicsit megrémültem, amikor összefejeltünk. Három éve már történt velem hasonló és megmondhatom, nem volt egy kellemes élmény" - emlékezett vissza a klasszis.

Nedvedet jobban megviselte csapata veresége, mint a kórházban töltött éjszaka. "Szégyen, hogy 2-2 után nem tudtuk belőni a győztes gólt" - kesergett a veterán középpályás.