2017. 10. 20. péntek - Vendel 9°C | 24°C Még több cikk.

Kikapott utolsó meccsén a magyar U19-es válogatott

1-0-ra kikapott Skócia legjobbjaitól a magyar U19-es válogatott a Nyíregyházán rendezett Európa-bajnoki selejtezőtorna utolsó összecsapásán, szombaton.
Wilco van Buuren tanítványai a vereség ellenére is bejutottak a jövő évi elitkör küzdelmeibe, csak nem az első, hanem a második helyen. A skótok jóval aktívabban kezdték a találkozót, és a 13. percben meg is szerezték a vezetést Stirling révén, aki egy laposan középre tett labdát továbbított Gulácsi Péter hálójába. A magyar válogatott becsülettel küzdött az egyenlítésért, ám a helyzetek kimaradtak. A 93. percben például hatalmas ziccer alakult ki a skót kapu előtt, ám végül az ajtó-ablak helyzet is kimaradt.

U19-es Európa-bajnoki selejtezőtorna, harmadik forduló: Magyarország - Skócia 0-1 (0-1) G.: Stirling 13.

Sunderland-győzelem Fülöppel a kapuban

A Fülöp Mártonnal felálló Sunderland hazai pályán 2-1-re győzött a Newcastle United ellen az angol… Tovább olvasom