2017. 05. 28. vasárnap - Emil, Csanád 13°C | 25°C Még több cikk.

Küzdelmes döntetlent játszott az MKB Veszprém a BL-ben

Küzdelmes döntetlent játszott az MKB Veszprém a német Gummersbach csapatával a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyedik csoportmérkőzésén, szombaton.
A találkozó első félidejében a hazai Veszprém játszott jobban. Mocsai Lajos csapata 20-16-ra vezetett a szünetben. A második játékrész közepére azonban kiegyenlítettek a németek.A hajrában egyik csapat sem tudott egy gólnál nagyobb előnyre szert tenni. Az utolsó másodpercekben a Veszprém támadhatott, Vujin lövését azonban hárította a Gummersbach magyar kapusa, Fazekas Nándor. A végeredmény így 35-35 lett. A Szeged vasárnap játszik a Szarajevo otthonában.

Kézilabda Bajnokok Ligája, csoportkör: MKB Veszprém KC - Vfl Gummersbach (német) 35-35 (20-16) A csoport állása: 1. VfL Gummersbach 4/7 2. MKB Veszprém KC 4/4 3. Celje Pivovarna Lasko (szlovák) 3/3 4. Valur Reykjavik (izlandi) 3/0

NB I: döntetlent játszott a Honvéd és a Debrecen is

Gólnélküli döntetlent játszott hazai pályán a Budapest Honvéd az újonc Nyíregyházával. A listavezető… Tovább olvasom