2017. 04. 25. kedd - Márk 6°C | 20°C Még több cikk.

Labdarúgó BL: elvileg papírforma

A szombati hazai bajnoki kudarc után a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntős párharcának mai, első csatája okozhat újabb traumát a Real Madrid háza táján.
A királyi gárda a Primera Divisiónban hatalmas meglepetésre otthonában kapott ki (0–1) a Sporting Gijóntól, a BL-ben pedig a hétvégi vendégnél jóval erősebb angol együttes, a Tottenham Hotspur készül csapást mérni José Mourinho alakulatára a Santiago Bernabéu Stadionban. A kilencszeres BL-, illetve BEK-győztes spanyol csapat nem engedhet(ne) meg magának újabb botlást, hiszen a bajnoki elsőségről – miután a címvédő FC Barcelona immár nyolc ponttal vezet előtte – gyakorlatilag lemondhat.

A BL-negyeddöntő ma esti programjának másik meccsén a címvédő Internazionale fogadja az FC Schalke 04-et, és bár papíron „országos egyesnek" tetszhet a találkozó, hazai pálya ide vagy oda, valójában egyáltalán nem vehető biztosra a milánói csapat sikere, amely a hétvégén kiadós verésbe szaladt bele: 3–0-ra kapott ki a címfosztására készülő városi riválistól, az AC Milantól.

A mai program

Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés: Real Madrid (spanyol)–Tottenham (angol), 20.45 (TV2); Internazionale (olasz)–Schalke (német), 20.45 (Digi Sport).

Véget ért a szezon a Roma francia védője számára

Térdszalagszakadás miatt az idei szezonban már biztosan nem léphet pályára Philippe Mexes, az AS… Tovább olvasom