2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 10°C | 16°C Még több cikk.

Labdarúgó NB I: Ferencváros-Paks 2-1

A Ferencváros hazai környezetben 2-1-re győzött a Paks ellen a labdarúgó Soproni Liga 2010/11-es szezonjának pénteki nyitómérkőzésén.
Eredmény: Ferencváros-Paksi FC 2-1 (2-1), Albert Stadion, 5000 néző, v.: Szabó Zs., gólszerzők: Heinz (10.), Szabó J. (33., öngól), illetve Bartha (8.). A bajnokság első góljára nem kellett sokat várni, Bartha az elalvó hazai védők gyűrűjében már a nyolcadik percben előnyhöz jutatta a vendégeket. A paksiak öröme nem tartott sokáig, ugyanis két perc múlva a Ferencváros új igazolása, a cseh Marek Heinz első magyar bajnokiján betalált és egyenlített.

A mérkőzést a zöld-fehérek uralták, az újonnan kinevezett csapatkapitány, Rósa Dénes beadása pedig gólt eredményezett, igaz, egy vendég védő juttatta a hálóba a labdát.

A fordulást követően kissé érthetetlen módon visszahúzódott a Ferencváros, ám a Paks nem tudott élni a lehetőségeivel, így az eredmény már nem változott.

Atlétikai Eb: Kiss bronzérmes 110 m gáton

Kiss Dániel bronzérmet szerzett a 110 m gát döntőjében a barcelonai atlétikai Európa-bajnokságon,… Tovább olvasom