2017. 09. 23. szombat - Tekla 11°C | 19°C Még több cikk.

Los Angeles Kings-St. Louis Blues NHL-rájátszás, harmadik mérkőzés

2-0-ra megy a Blues, épp itt az ideje, hogy a Kings visszajöjjön a párharcba.

Két 2-1-es meccs után költöznek Los Angelesbe. Az első meccsen hosszabbítás után Steen döntött: a bajnok harminckét másodperccel a vége előtt mentette hosszabbításra a meccset, hogy aztán a hazai húszas a meccs embere lehessen. Az igazsághoz az is hozzátartozik, ilyen leventególt, pláne hosszabbításban nem illik kapni...

Mivel kezdődjön egy ilyen párharc, ha nem ráadással: St. Louis-Los Angeles 2-1 - az első hosszabbítás után

A másodikban prímán állt a Kings, a harmadik harmadig. Ekkor előbb jött Berglung, majd - hogy az amerikai élet igazságos legyen - ötven másodperccel a vége előtt Jackman a bal oldali bedobókör tetejéről szétütötte Quick kapuját.

Mert Amerikában az élet - a sportban legalábbis többnyire - igazságos: Blues-Kings 2-1

A Blues az alapszakaszban egyszer járt Hollywoodban, és klasszikus szuperthrillert játszott a Kingssel: Kopitarék az utolsó harmadban negyed óra alatt, négyet verve fordítottak 6-4-re. Egy ilyen meccset most is bevállalnának. Otthon a Kingsnek idén 18-5-1-es mutatója volt, a győzelmeiből 15-öt a rendes játékidőben szerzett meg, kilencszer legalább két vagy több góllal nyert, és minden ellenfelének legalább két gólt ütött.

Negyed órányi álom a harmadik harmadban az alapszakaszban, kettejük egyetlen Los Angeles-i meccsén: Kings-Blues 6-4

Mi kell még ahhoz, hogy elhiggye, fix egyes a ma esti meccs is? Vagy épp a fentiek miatt lesz más eredmény?

Játsszon velünk! Legyen Ön a Tippmester!

Két török atlétát eltilthatnak doppingolás miatt

Asli Cakir Alptekinnek és Nevin Yanitnek is felfüggesztette a versenyzési jogát a nemzetközi… Tovább olvasom