2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 10°C | 21°C Még több cikk.

Megnyerte első mérkőzését a Szávay-Szafina páros

Megnyerte első mérkőzését a Szávay Ágnes, Dinara Szafina páros az 1,34 millió dollár összdíjazásű charlstoni női tenisztornán.
A magyar-orosz kettős az amerikai Alexa Glatch, Varvara Lepchenko duót győzte le három játszmában.

Az első szettet könnyedén nyerték meg Szávayék, ám a második játszmában kissé visszavettek a tempóból, így következhetett a tiebreak. A rövidítésben újra magára talált a Szávay-Szafina kettős, és végül 6:1, 3:6, 10:3-ra győzni tudott.

Érdekesség, hogy Szávay Ágnes egyesben Dinara Szafinával küzd majd meg a negyeddöntőbe jutásért, amire WTA-tornán még nem volt példa.

Női tenisztorna, Charlston, párosok, első forduló:

Szávay (magyar)/Szafina (orosz) - Glatch (amerikai)/Lepchenko (amerikai) 6:1, 3:6, 10:3

Továbbjutott Szávay Charlstonban

Továbbjutott az 1,34 millió dollár összdíjazású charlestoni tenisztorna harmadik fordulójába Szávay… Tovább olvasom