2017. 05. 30. kedd - Janka, Zsanett 14°C | 29°C Még több cikk.

NBA: újabb győzelmével nagydöntőben a San Antonio

A Spurs 4-0-ra győzte le a Memphis Grizzliest, így "söpréssel" jutott a döntőbe.
A negyedik mérkőzést is megnyerte a San Antonio Spurs a Memphis Grizzlies ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) nyugati főcsoportjának fináléjában, így 4-0-s összesítéssel, azaz "söpréssel" bejutott a nagydöntőbe.

A két együttes előző két mérkőzése - San Antonióban, majd Memphisben - hosszabbításban dőlt el, ezúttal azonban a vendégcsapat már az alapjátékidőben kiharcolta a győzelmet, amihez Tony Parker 37 ponttal járult hozzá.

A San Antonio 2007 után küzdhet meg ismét a bajnoki elsőségért.
Keleten a címvédő Miami Heat és az Indiana Pacers csatázik a döntőbe kerülésért.

Eredmény:
Nyugati-főcsoport, döntő, 4. mérkőzés: Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs 86-93

A párharc végeredménye: 4-0

Indiana Pacers-Miami Heat, NBA Keleti főcsoportdöntő, 4. mérkőzés

Amit a Pacers elvett a második meccsen, a harmadikon egyből vissza is adta. Így ott tartunk, mint… Tovább olvasom