2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Negyedszer nyert Federer

Az első helyen kiemelt, címvédő, svájci Roger Federer nyerte a férfi teniszezők 4,45 millió dollár összdíjazású Mesterek Kupáját Sanghajban, miután a döntőben legyőzte a spanyol David Ferrert.
A tornát gyengén kezdő svájci világelső a vasárnapi fináléban egy pillanatig sem adott esélyt az eddig remeklő riválisának, és három sima játszmában nyert.

Fotó: MTI

A negyedik Mesterek Kupája- diadalát arató Federernek ez volt pályafutása 53. tornagyőzelme.

Eredmények

Egyes, döntő: Federer (svájci, 1.)– Ferrer (spanyol, 6.) 6:2, 6:3, 6:2. Páros, döntő: Knowles, Nestor (bahamai, kanadai, 1.)–Aspelin, Knowle (svéd, osztrák, 3.) 6:2, 6:3.

Asztalitenisz: Tóth már negyeddöntős és olimpiai résztvevő

Tóth Krisztina a harmadik főtáblás mérkőzését is megnyerte az asztaliteniszezők Pro Tour-sorozatának… Tovább olvasom