2017. 03. 01. szerda - Albin 4°C | 12°C Még több cikk.

Nem bírt a kiscsapattal a Villarreal

A Villarreal meglepetésre csak 1-1-es döntetlent ért el a harmadosztályú Puertollano otthonában.
A Villarreal meglepetésre csak 1-1-es döntetlent ért el a harmadosztályú Puertollano otthonában csütörtökön a labdarúgó Spanyol Király Kupa negyedik fordulójának első mérkőzésén.

Spanyol Király Kupa:

4. forduló (a 16 közé jutásért), 1. mérkőzések: Puertollano (III. osztályú)-Villarreal 1-1 Salamanca (II.)-Racing Santander 1-0 Valladolid-Real Mallorca 2-1

szerdán játszották: Celta Vigo (II.)-Tenerife 2-1 Murcia (II.)-Deportivo La Coruna 0-1 Xerez-Osasuna 1-2 Real Zaragoza-Málaga 1-1 Getafe-Espanyol 2-0 Alcoyano (III.)-Valencia 0-1 Rayo Vallecano (II.)-Athletic Bilbao 2-0 Hercules Alicante (II.)-Almería 2-1 Cultural Leonesa (III.)-FC Barcelona 0-2

kedden játszották: Recreativo Huelva (II.)-Sporting Gijón 1-1 Marbella (III.)-Atlético Madrid 0-2 Atlético Ciudad (III.)-Sevilla 2-4 Alcorcon (III.)-Real Madrid 4-0

A visszavágókat november 10-én rendezik.

Rátgéber távozik a Szpartaktól

Távozik az Euroliga-győztes Szpartak Moszkva női kosárlabdacsapatától Rátgéber László, aki tavaly… Tovább olvasom