2016. 12. 07. szerda - Ambrus -5°C | 3°C

Nem jött össze az újabb győzelem a Veszprémnek

Az MKB Veszprém hazai pályán 23-22-es vereséget szenvedett a Montpellier együttesétől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában.
A Veszprém már biztosan továbbjutott a 3. csoportból, de az még kérdés, hogy az első vagy a második helyen. Ha sikerült volna legalább egy pontot szerezni a franciák ellen, akkor a magyarok már biztosan csoportelsők, de így a vasárnapi, León-Flensburg találkozó dönt az első helyről.

Az első félidő is kiélezett játékot hozott, egyik csapat sem tudott elszakadni a másiktól, így nem csoda, hogy a szünetre 11-10-es veszprémi vezetéssel vonulhattak a csapatok. A fordulás után is tovább folytatódott a kemény csata, a lefújás előtt még 22-22 állt az eredményjelzőn, de egy időntúli szabaddobásból a Montpellier betalált, és megszerezte a győzelmet.

A Veszprémnek ez volt az első veresége azóta, hogy a csapat klasszisa, Marian Cozma életét vesztette egy szórakozóhelyen történt késelés után.

Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, középdöntő, 3. csoport:

MKB Veszprém (magyar) - Montpellier (francia) 22-23 (11-10)

• 2. hazaipalya 2009. március 07. 18:49
    „nagy arc nem kellett volna..a franciák otthon hagyták a legjobbjaikat.”
  • 1. Mathiasking 2009. március 07. 17:49
    „Most hiányzott Cozma!”

Győzelemmel kezdtek a magyarok a Volvo-kupán

Győzelemmel mutatkozott be a magyar férfi vízilabda válogatott a pénteken megkezdődött Volvo Kupa… Tovább olvasom