2016. 09. 29. csütörtök - Mihály 12°C | 24°C

Rali: a Subaru csapat gratulált a magyaroknak

Oklevéllel és csekkel ismerte el a Subaru csapat a magyar Mayer-Tagai páros teljesítményét a vasárnap véget ért Argentin Ralin. A magyarok a szériaautók (P-WRC) között 10., összetettben a 20. helyet szerezték meg, a csapaton belül pedig a második legjobbak lettek.
Tagai Róbert a Független Hírügynökségnek elmondta: végig esős időben, sárban versenyeztek. Az utolsó napon egy darabig a még pontszerző, 8. helyen mentek, ám egy kanyarban túlcsúsztak, fennakadtak egy sziklán, és amire vissza tudtak térni a pályára, hátracsúsztak a 10. pozícióba.

A pontszerzés óriási bravúr lett volna, hiszen az idei év a tapasztalatszerzés éve - mondta Tagai Róbert. A szériaautók között induló Subaruk között így is a második legjobb lett a magyar duó, amiért egy oklevelet és egy csekket kaptak a japán csapattól. "Nagyon meglepődtünk, hiszen nem tudtuk, hogy háziverseny is van a csapaton belül, mindenesetre jól esett a gesztus" - tette hozzá Tagai Róbert.

A szériaautók (P-WRC) között induló magyar kettős legközelebb a május végi Akropolisz Ralin, majd két héttel később Törökországban áll rajthoz. A P-WRC-k szezonja 8 futamból áll, a versenyzőknek hat viadalon kell elindulniuk.

Michael Schumacher két keréken is meggyőző

Negyedik helyen végzett élete első hivatalos motorversenyén Michael Schumacher. A hétszeres Forma-1… Tovább olvasom