2017. 09. 20. szerda - Friderika 10°C | 19°C Még több cikk.

Serena Williams nyerte az Ausztrál Opent

A második helyen kiemelt amerikai alig 58 perc alatt, 6-0, 6-3-ra verte az orosz Dinara Szafinát.
Serena Williams nyerte az Ausztrál Open szombati döntőjét Melbourne-ben. A második helyen kiemelt amerikai alig 58 perc alatt, 6-0, 6-3-ra verte az orosz Dinara Szafinát. A 27 éves amerikai pályafutása során negyedszer győzött Ausztráliában, tizedik Grand Slam sikerével hétfőtől újra első helyre kerül a női világranglistán.A 27 éves Serena egyoldalú mérkőzésen szerezte meg a győzelmet. 22 éves ellenfele öt kettős és 21 ki nem kényszerített hibát ütött, eközben Serena 80 százalékos hatékonysággal rohamozta a hálót, és 58 nyerő ütést helyezett el ellenfele térfelén.

Serena Williams 2003, 2005 és 2007 után negyedik győzelmét aratta Melbourne-ben. Szafina második Grand Slam döntőjét bukta el, tavaly Párizsban, a Roland Garros fináléjában maradt alul a szerb Ana Ivanoviccsal szemben.

Australian Open, női döntő:

Serena Williams (amerikai, 2. kiemelt) - Dinara Szafina (orosz, 3.) 6-0, 6-3

Serena Williams megnyerte a női párost is, miután nővérével, Venusszal 6-3, 6-3-ra verték még pénteken a Hantuchova-Szugijama szlovák-japán duót.

Kézilabda vb: ismét horvát–francia döntő lesz

Pénteken a horvátországi kézilabda-világbajnokság elődöntőit rendezték. Tovább olvasom