Délmagyar logó

2017. 02. 27. hétfő - Ákos, Bátor 1°C | 13°C Még több cikk.

Simán nyert a Hapoel Tel-Aviv

Az izraeli Hapoel Tel-Aviv 4-1-re győzött a bolgár Beroe Stara Zagora vendégeként a labdarúgó Európa Liga-selejtező 2. fordulójának csütörtöki, első mérkőzésén.
Európa Liga-selejtező, 2. forduló, első mérkőzések: Beroe Stara Zagora (bolgár) - Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1-4 (1-2) Karabag (azeri)-Piast Gliwice (lengyel) 2-1 (1-1) Honka Espoo (finn)-Lech Poznan (lengyel) 1-3 (1-1) Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-Milsam Orhei (moldovai) 1-1 (1-0) Dinamo Minszk (fehérorosz)-Lokomotiva Zagreb (horvát) 1-2 (0-2) Zrinjski (bosnyák)-Botev Plovdiv (bolgár) 1-1 (1-0) Skonto Riga (lett)-Slovan Liberec (cseh) 2-1 (1-1)

korábban: Ventspils (lett)-Jeunesse Esch (luxemburgi) 1-0 (1-0) Mladost Podgorica (montenegrói)-Senica (szlovák) 2-2 (0-1) Dila Gori (grúz)-Aalborg (dán) 3-0 (0-0) Irtyis Pavlodar (kazah)-Siroki Brijeg (bosnyák) 3-2 (2-0)

kedden játszották: Levadia Tallinn (észt)-Pandurii Targu Jiu (román) 0-0

Később: Strömsgodset (norvég) - DVSC-TEVA 19.00 Vojvodina (szerb)-BUDAPEST HONVÉD 20.30 Malmö FF (svéd)-Hibernian (skót) 19.00 Petrolul Ploiesti (román)-Vikingur (feröeri) 19.00 Hodd (norvég)-Aktobe (kazah) 19.00 Maccabi Haifa (izraeli)-Hazar Lankaran (azeri) 19.00 Rosenborg (norvég)-St. Johnstone (skót) 19.00 Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)-Gefle (svéd) 19.00 Tromsö (norvég)-Inter Baki (azeri) 19.00 Csornomorec Odessza (ukrán)-Dacia Chisinau (moldovai) 19.00 IFK Göteborg (svéd)-AS Trencin (szlovák) 19.00 Valletta (máltai)-FC Minsk (fehérorosz) 19.30 Differdange (luxemburgi)-Utrecht (holland) 19.30 Kukes (albán)-Sarajevo (bosnyák) 19.30 FC Thun (svájci)-Csihura Szacshere (grúz) 19.30 FC Jagodina (szerb)-Rubin Kazany (orosz) 20.00 Zalgiris (litván)-Pjunik (örmény) 20.10 Xanthi (görög)-Linfield (északír) 20.15 Sparta Praha (cseh)-Häcken (svéd) 20.15 Hajduk Split (horvát)-Turnovo (macedón) 20.30 Astra Ploiesti (román)-Omonia Nicosia (ciprusi) 20.30 Crvena zvezda (szerb)-ÍBV (izlandi) 20.30 Trabzonspor (török)-Derry City (ír) 20.30 Olimpija Ljubljana (szlovén)-Zilina (szlovák) 20.45 Slask Wroclaw (lengyel)-Rudar Pljevlja (montenegrói) 20.45 HNK Rijeka (horvát)-Prestatyn Town (walesi) 21.00 KR (izlandi)-Standard Liege (belga) 21.15 Breidablik (izlandi)-Sturm Graz (osztrák) 21.15

A visszavágókat a jövő héten rendezik, a 3. forduló sorsolását pénteken tartják.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Tour: Hazai siker a dupla L´Alpe d´Huez-i szakaszon

Christophe Riblon nyerte csütörtökön a Tour de France egyik legnehezebb, 18. szakaszát. Tovább olvasom