2018. 01. 23. kedd - Zelma, Rajmund -4°C | 3°C Még több cikk.

St. Louis Blues-Chicago Blackhawks, NHL, rájátszás, 1. forduló, 5. mérkőzés

Mindenki hozta magát otthon, ahogy kell. Ezért sem kellett volna idétlenkedni az alapszakasz végén.
Mert most nagyon úgy néz ki, itt idegenben nem tud nyerni egyik csapat sem. De ház már az első meccsnél tudtuk, óriási párharc lesz, amely főcsoportdöntőnek is simán beillene. Négyből három meccs hosszabbításban dőlt el, az első ráadásul csak a harmadikban... Tanácsot adni képtelenség. Nézze meg valamennyi összefoglalót, felkészülésképpen! Érdemes! Persze, ha megnyomja a pillanatmegállítót, amikor feltűnik Chantel McCabe, azt is meg tudjuk érteni...

Első meccs, győzelem a harmadik hosszabbításban: Blues–Hawks 4–3

Második meccs, most elég volt 66 perc ugyanahhoz az eredményhez: St. Louis–Chicago 4–3

A United Centerben Crawford shoot outtal kezdett: STL@CHI 0–2

Vajon negyedjére mi lett az eredmény? Jóhogy 4–3, persze, hogy hosszabbításban! Hawks–Blues 4–3

Játsszon velünk! Legyen Ön a Tippmester!

2 év után visszatért a medencébe Michael Phelps

Az úszózseni az arizónai Arena Grand Prix-n állt rajtkőre, ahol mindjárt egykori ellenfelével és… Tovább olvasom