2017. 02. 25. szombat - Géza 1°C | 8°C Még több cikk.

Súlyos Fradi-vereség Kecskeméten

A Ferencváros a listavezető Kecskemét otthonába látogatott. A hazaiak a találkozó előtt öt ponttal előzték meg a zöld-fehéreket.
A Ferencváros gyakorlatilag ziccer nélkül játszotta végig a mérkőzést, a zöld-fehéreknek így esélyük sem volt a győzelemre. És mivel a fővárosiak hátul többször is hibáztak, súlyos vereség lett a vége. A Fradi játékosai nehezen dolgozták fel, hogy a Kecskemét lefocizza őket a pályáról, ezt jól példázza Vincze Ottó kiállítása, aki a harmadik gól után könyöklés miatt mehetett zuhanyozni. A Fradi hátránya immár nyolc pont a listavezető Kecskemét mögött.

92. perc: vége a mérkőzésnek.

78. perc: Kopunovics is betalált, szépen emelt át a kivetődő ferencvárosi kapuson (4-0).

63. perc: Vincze Ottó nem bírta idegekkel, lekönyökölte ellenfelét, kiállították.

61. perc: a Kecskemét szétzilálta a Fradi védelmét. Yannick kényszerítőzött Kopunoviccsal a teljes ferencvárosi védelem között, majd higgadtan értékesítette a ziccert (3-0).

58. perc: a csereként beállt Kopunivocs több méteres előnyben törhetett a Fradi kapujára, eldönthette volna a meccset, de csúnyán keresztbe lőtte a labdát.

54. perc: Lipcsei gurított vissza Lazicsnak, a szerb játékos azonban kapu mellé lőtt.

50. perc: csordás cselezte magát lövőhelyzetbe, de éles szögből a kapu fölé csavart.

46. perc: a Kecskemét kezdte a második félidőt.

46. perc: vége az első félidőnek.

45. perc: Yannick növelte kettőre a kecskemétiek előnyét! Egy kontra végén a légiós teljesen egyedül törhetett kapura, majd a tizenhatos vonaláról kilőtte a hosszú alsó sarkot (2-0).

42. perc: Némedi tizennyolc méterről laposan lőtt, ám a labda elkerülte a Fradi kapuját.

39. perc: máris cserélt Csank János, Kulcsár Dávid helyére Nagy Sándor érkezett.

28. perc: Kormos László góljával vezet a Kecskemét! Yannick kiugratására nem ért oda a Fradi kapusa, Kormos pedig okosan átpörgette a labdát a kirobbanó hálóőr felett, mely a kapufáról a gólvonal mögé pattant (1-0 ).

26. perc: Ndjodo távoli lövése nem okozott gondot a hazai kapusnak.

15. perc: Lipcsei szabadrúgása miliméterekkel kerülte el a Kecskeméti kaput.

13. perc: egy szöglet utáni kavarodás után Csordás lőhetett a tizenhatoson belülről, ám a labda lecsúszott a lábáról, így a Fradi kapusa könnyedén hárított.

7. perc: Lipcsei távoli lövése szállt messze kapu fölé.

5. perc: Mátyust kellett ápolni, akinek egy becsúszás után Balázs véletlenül megrúgta az arcát.

1. perc: a Fradi kezdte a mérkőzést.

NB II, Keleti-csoport, 10. forduló

Kecskemét-Ferencváros 4-0 (2-0)
Gól: Kormos (28.), Yannick (45., 61.), Kopunovics (78.)
Kiállítva: Vincze Ottó (63.)

Labdarúgás: Debrecen-Újpest rangadó a Liga Kupában

Kisorsolták a labdarúgó Liga Kupa negyeddöntőinek párosítását pénteken az Magyar Labdarúgó Szövetség… Tovább olvasom