2017. 06. 22. csütörtök - Paulina 18°C | 33°C Még több cikk.

Sunderland-győzelem Fülöppel a kapuban

A Fülöp Mártonnal felálló Sunderland hazai pályán 2-1-re győzött a Newcastle United ellen az angol bajnokság 9. fordulójának szombati játéknapján. A magyar játékos végigvédte a találkozót.
Az aktívabban kezdő Sunderland már a 20. percben megszerezte a vezetést Djibril Cissé révén, aki közelről a bal alsó sarokba lőtte a labdát. A "szarkák" azonban nem adták fel, és 10 perccel később Shola Ameobi egy beívelést követően a kapuba fejelte a játékszert. Az első félidőben már nem változott az eredmény. A második játékrészben sokáig tartotta magát a Newcastle, ám a 75. percben Kieran Richardson eldöntötte a három pont sorsát.

Premier League, 9. forduló: Sunderland - Newcastle United 2-1 (1-1) G.: (Cissé 20., Richardson 75., ill. Ameobi 30.)