2017. 02. 27. hétfő - Ákos, Bátor 1°C | 13°C Még több cikk.

Szávay Ágnes kiesett Párizsban

A magyar játékos a vasárnapi nyolcaddöntőben a szlovák Dominika Cibulkovától szenvedett vereséget két játszmában, 6-2, 6-4-re.
Kikapott és kiesett a párizsi nyílt teniszbajnokságon Szávay Ágnes. A magyar játékos a vasárnapi nyolcaddöntőben a szlovák Dominika Cibulkovától szenvedett vereséget két játszmában, 6-2, 6-4-re. A junioroknál a negyedik helyen kiemelt Babos Tímea győzelemmel mutatkozott be.Dominika Cibulkova az aktuális világranglistán a 19., Szávay a 31. helyen áll. Pályafutásuk során vasárnapig négyszer találkoztak, mind a négyszer Szávay nyert. Szávay az előző fordulóban a harmadik helyen kiemelt amerikai Venus Williamset győzte le.

Roland Garros, nők, nyolcaddöntő: Dominika Cibulkova (szlovák, a verseny 20. kiemeltje) - Szávay Ágnes (magyar, 29.) 6-2, 6-4 Roland Garros, junior lányok: Babos Tímea (a verseny 4. kiemeltje) - Hannah James (brit) 7-5, 6-3

A junioroknál induló másik magyar versenyző, a szegedi Susányi Zsófia ausztrál ellenfelet kapott az első körben.

NHL: előnyben a Detroit

3-1-re nyerte az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) döntőjének első mérkőzését a Detroit… Tovább olvasom