2017. 06. 24. szombat - Iván 19°C | 33°C Még több cikk.

Szófiában nyert a Debrecen

2-1 győzött Szófiában a Debrecen - a tét a BL csoportkörébe kerülés. Jövő kedden visszavágó a Puskás Ferenc stadionban.

Levszki Szófia - Debrecen Bajnokok Ligája-mérkőzés a csoportkörbe jutásért.

Levszki Szófia - Debrecen 1-2 (0-1)

Gól: Bardon az 51., illetve Bodnár a 12. és Czvitkovics a 76. percben.

VÉGE! Hatalmas bravúrral, 2-1-re győzött a Debrecen Szófiában, így hajszálnyira van a Bajnokok Ligája csoportkörétől. Jövő kedden Puskás Ferenc stadion megálló, robog a Loki Európa felé!

3 perc a hosszabbítás!

Az utolsó percekben ismét a bolgárok rohamoznak - de a Debrecen állja a sarat, a bravúr kapujában.

85. perc. Krastovchev a pályán. Hristov megy le.

82. perc. Kiss Zoltán odamegy a bíróhoz reklamálni - egy sárga után nyugszik meg. A bolgár kapust is figyelmeztetik.

81. perc. Varga tör be a 16-oson belülre, majd a földre, megrugdosta őt a bolgár játékos. Nincs szankció.

79. perc. Luis Ramos váltja a második gólt szerző Czvitkovicsot.

Egy emberként ugrott fel a Brnoi közönsége: megint a Lokinál az előny! 1995-96 után ismét lehet magyar csapat a BL-ben!

76. perc. GÓL! Ismét vezet a Debrecen! Czvitkovics bokáz be egy jobboldali beadást! 1-2.

73. perc. Egy szöglet után Bodnár elé kerül a labda, de lövése az ötösön levágódik egy védőről.

71. perc. Joaozinho lép pályára Yovov helyett.

70. perc. Ortega veszélyeztet.

68. perc. Czvitkovics szabadrúgása fölészáll.

65. perc. Czvitkovics élesen lő balról, jobbal, jobbra: szögletre pattan a labda.

62. perc. Rudolf térül-fordul, de Petrov hárít. Szöglet.

60. perc. Ortega érkezik Tasevszki helyére.

57. perc. Rudolf durrant fölé.

54. perc. Csere, Szakály helyett Dombi a pályán.

52. perc. Sarnov is veszélyeztet.

51. perc. GÓL! Egyenlítenek a bolgárok, Bardon révén. Egy jobbról érkező beadást bombázott 15 méterről a bal felsőbe. 1-1.

47. perc. Yovov máris tüzel, de Poleksic a helyén.

45. perc. Debreceni szöglettel ér véget az első játékrész.

43. perc. újabb bolgár roham, szöglet a vége. Várjuk a félidőt.

41. perc. Megint a hazaiak:  Hristov az ötös sarkáról, senkitől sem zavartatva pöcköl mellé. Ziccer volt, most nyomnak a bolgárok.

40. perc. Bolgár helyzet, a középre lőtt labdáról alig maradt le a kékek játékosa.

39. perc. Rudolf eddig nem lőtt, most kinézte magának a hosszú sarkot, de lapos lövése kicsivel mellészállt.

36. perc. A kapura tartó lövések aránya: 10-3. A Lokinak. A BL felé robog a debreceni gyors!

34. perc. Czvitkovics, majd Coulibaly követ el ezt-azt.

31. perc. Bodnárt és Genevet is fegyelmezni kell.

30. perc. Szakály és Minev is szabálytalan.

Jobb a Loki! Ha 0-2 lenne, akkor sem szólhatnának a bolgárok egy szót sem. Mi lesz kérem Budapesten?!?

30. perc. Kapufa! Leandro baloldali beadását Czvitkovics fejeli kapura, a labda a felső lécről pattan vissza a mezőnybe.

28. perc. Bodnár utolsó emberként nagyot hibázik, de bravúrral javít.

27. perc. Leandro ballal - a veszélyes lövést Petrov tornázza ki.

25. perc. Vargát is figyelmezteti a spori.

22. perc. Leandro és Tasevszki is faultol.

20. perc. Szakály veszélyeztet. Lehetett volna gól is.

Ezek nem rúgnak kettőt - vallja egyöntetűen a Brnoi Söröző és Étterem közönsége - itt nézzük az összecsapást. Természetesen a bolgárokra céloznak. Eddig Petkov és Bardon próbálkozott csupán, két halvány kísérlettel.

15. perc. Kényszerű csere: a sérült Mátét Komlósi váltja.

12. perc. GÓL! Hatalmas távoli bombával vezet a Debrecen! Bodnár óriási bombát akaszt a hálóba. 0-1.

9. perc. Coulibaly ad egyet ellenfelének.

5. perc. Az első említésre méltó esemény: Minev kezezése.

A kezdőcsapatok.

Debrecen: Poleksic - Bodnár, Mészáros, Máté, Leandro - Szakály, Kiss, Varga, Czvitkovics - Coulibaly, Rudolf.

Levszki: Petrov - Genev, Sarmov, Topuzakov, Yovov - Minev, Zé Soares, Tasevszki, Lucio Wagner - Bardon, Hristov.

A ma este 20.45 órától kezdődő Levszki Szófia–DVSC mérkőzést ide kattintva élőben követheti nyomon a delmagyar.hu segítségével.

Szófiában története egyik legfontosabb mérkőzésén lép fel a Debrecen. A labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásában a Levszki ellen kellene olyan eredményt elérnie a magyar bajnoknak, hogy a jövő hét keddi, budapesti visszavágón esélye legyen a főtáblára kerülésre.

Hosszú volt az út idáig (a svéd Kalmar és az észt Tallinn kiverése után), de a magyar bajnok 1995 után ismét helyet szoríthat magának a kontinens elitjében.

• 20. TrombiFrédi 2009. augusztus 20. 09:30
    „A Digi Sport adta Csiszar.hu Jenő műsorvezetésével, Bozsik Péter és Nyilas Elek (szak)kommentálásával!
    Ha jól néztem az ajánlójukat ma 19:00-tól talán ismétlik!
    Jó meccs volt, de még van mit javulni a Lokinak, mert "párszor" csak azért nem lett nagyobb gáz, mert a Levszki játékosai az "arcuktól nem látták a kaput", és nem tudtak koncentrálni teljesen!”
  • 19. lacipapa68 2009. augusztus 20. 09:07
    „Essen bele a dögvész az összes ker. tv-be!Nyilván fontosabb volt kedden egy unalmas és számunkra érdektelen meccset közvetíteni,mint egy olyat,ami talán egy egész országot érdekelt.”
  • 18. k.elvis 2009. augusztus 20. 00:40
    „Hajrá Loki!Meg egy város,melyiknek fontos a foci,és az összetartás!”
  • 17. xene@freemail.hu 2009. augusztus 19. 22:51
    „Szép volt, de a háború még nem dőlt el! A visszavágón is kell minimum 1 gól, de jobb lenne 2! Remélhetőleg 1 döntetlent képesek lesznek összehozni és nem remeg meg a lábuk a nagy lehetőség előtt! Ja, és bízom benne, hogy nem bunkerfocit fogunk játszani, azaz az eredmény tartására törekszünk, mert az még visszacsaphat...”
  • 16. JohnnieWalker 2009. augusztus 19. 22:40
    „Szép volt fiúk! Csak nehogy elbízzátok magatokat...”
  • 15. Atipapa 2009. augusztus 19. 22:31
    „még jó hogy a visszavágót normális adó közvetíti...”
  • 14. ladasa 2009. augusztus 19. 21:35
    „Kedves DM!
    A második félidő is ilyen láthatatlan lesz nálatok?”
  • 13. rodnás 2009. augusztus 19. 21:16
  • 12. barsanyi 2009. augusztus 19. 21:13
    „Egy beugratás az egész”
  • 11. levendula69 2009. augusztus 19. 21:07
    „Ez a link szerintem valami vicc lehet,nevetseges!!!!!!!!!”
  • 3. 751510 2009. augusztus 19. 20:49
    „Ez a stream halott. Csak így tovább, DM!”
  • 2. TMA 2009. augusztus 19. 16:37
    „Mert ez üzlet, s nem sport!”
  • 1. szpirigonzálesz 2009. augusztus 19. 16:27
    „A múltkor megpróbáltam online nézni a Debrecen lettek elleni meccsét,
    de a rettenetes képminőség nem tette lehetővé.

Miért adnak el olyan közvetítőnek közvetítési jogot, akinek az adását csak kevesen érik el?
    Nem sportszerű!”

Premier League: nyert a Chelsea

A Chelsea egygólos hátrányról fordítva győzött a Sunderland vendégeként a labdarúgó Premier League… Tovább olvasom