2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 22°C Még több cikk.

Talmácsi második az első szabadedzésen

Talmácsi Gábor az előkelő második helyen végzett a Moto2 kategóriában a gyorsaságimotoros-világbajnokság második futama, a Spanyol Nagydíj első szabadedzésén.
Pénteken, Jerezben a hazai közönség előtt szereplő Alex Debon volt a géposztály legjobbja - a verseny honlapja alapján. Talmácsi az április 11-i katari idénynyitón kilencedikként ért célba. Az április 25-ére kiírt Japán Nagydíjat a két héttel ezelőtti izlandi vulkánkitörés nyomán elrendelt légtérzár miatt október 3-ra halasztották, így a mostani, spanyolországi viadal a második az idei sorozatban.

• 1. varadipal 2010. április 30. 18:02
    „A versenyen is elégedett lennék ezzel a helyezéssel. Hajrá Talma, mindent bele.”