2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda -1°C | 8°C Még több cikk.

Több mint másfél millióan nézték a magyar-cseh focimérkőzést

A két félidő és a közötte levő stúdióműsor átlagos nézettsége 529 ezer fő volt.
A román labdarúgó válogatott elleni szeptemberi világbajnoki selejtező főpróbáján Magyarország 1:1-es döntetlent ért el hazai pályán a csehek ellen szerda este. A több mint kétórás közvetítés alatt összesen 1,6 millióan kapcsoltak az M1-re, vagyis a teljes népesség 17,7%-a belenézett a Telesportba - közölte az MTVA sajtóirodája csütörtökön.

A két félidő és a közötte levő stúdióműsor átlagos nézettsége 529 ezer fő volt, közönségaránya 12,4%, a legnézettebb percek nézőszáma pedig meghaladta a 660 ezer főt.

A sportközvetítés a férfiak körében különösen népszerű volt: ezt bizonyítja az is, hogy a szerda esti műsorkínálatból legtöbbjük a focit választotta (SHR: 19,4%), így a mérkőzés alatt az M1 nézettségben megelőzte kereskedelmi vetélytársait a négy évnél idősebb férfiak körében.

• 2. pirosmedence 2013. augusztus 16. 12:26
    „Szerettük volna, ha felragyog a régi fényében a magyar foci!!!!! Nem úgy sikerált! Hozzáértő ismerősöm szerint 4-1 lett volna a reális eredmény a helyzetek alapján a cseheknek - pedig ott volt erősítésnek Viktor is Csányival, a legnagyobb uzsorással az oldalán - zárójel: na most aztán ki lát tisztán ebben az ügyben: iszapbirkózás a háromszögben! A királyi sajtó egyébként úgy interpretálja az egészet, hogy tulajdonképpen a magyar válogatott győzött!!!!!!!........ csak az eredmény lett döntetlen!!!!!! Aki nem ért ezzel egyet, az nem jól látta a meccset, vagy nem ezt a csatornát nézte, vagy az elmúltnyócév vagy gyurcsánybajnaikomcsitrükkazegészmegmindenkiellenünkvan.”
  • 1. kipkop 2013. augusztus 15. 21:16