2017. 09. 20. szerda - Friderika 10°C | 19°C Még több cikk.

Toronto Maple Leafs-Ottawa Senators NHL-mérkőzés

Az egyik kanadai klasszikus pisztolypárbaj. FTC-MTK a jégen, odaát, nagyban.
Valójában elképzelni sem tudjuk, mekkora meccs is ez valójában. 1-1-re állnak, Torontóban sima liba 3-0 lett, Ottawában szoros meccsen visszavágott a Sens. Nem lenne meglepetés, ha folytatódna a hazai dominancia, de azon azért csodálkoznánk, ha megint olyan egyoldalú lenne a találkozó az Air Canada Centre-ben, mint február 16-án. A döntetlen és így a hosszabbítás is simán benne van a pakliban, de akkor az azt is jelenti, a második pontot a Leafs kapja: a juharlevelesek idén ugyanis még nem buktak meccset, ha túlórázniuk kellett.

Nem volt kérdés - 2013. február 16.: Toronto Maple Leafs-Ottawa Senators 3-0

Ha minden harmadban ütsz legalább egy gólt, nem lehetsz túl nagy bajban - 2013. február 23.: Ottawa Senators-Toronto Maple Leafs 3-2

Játsszon velünk! Legyen Ön a Tippmester!

Bajnokok Ligája: a Real Madrid és a Dortmund jutott a nyolc közé

A Real Madrid és a Borussia Dortmund jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Tovább olvasom