2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 22°C | 35°C Még több cikk.

Úszó Eb: Kovács Ágnes és Cseh László is jól teljesített

Idei legjobbjával jutott a középdöntőbe 100 háton Kovács Ágnes a debreceni rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.
Kovács Ágnes a harmadik legjobb idővel jutott tovább. Ugyanez nem sikerült Bor Katalinnak, aki a 37. időt úszta.Az előző napokban két világcsúcsot is úszó Cseh László az első helyen jutott tovább 200 méter pillangón. 50 háton a 9. legjobb idővel továbbjutott Szepesi Nikolett is, Jakabos Zsuzsanna viszont csak a 39. helyen végzet. Nem sikerült a továbblépés 50 háton Flaskay Mihálynak és Bodor Richárdnak, előbbi a 18. utóbbi a 23. helyen végzett az előfutamokban. Meglepetésre a 4. legjobb időt érte el és továbbjutott a középdöntőbe Mutina Ágnes 400 méter gyorson, Nagy Réka itt 21. lett, vagyis kiesett. Nem sikerült a továbblépés Balogh Gábornak, aki a 25 helyen végzett 100 háton. 100 méter vegyesen Bordás Péter a 15. idővel jutott tovább, itt Nagy Péter a 25. lett. 100 méter pillangón Kovács Emese a harmadik idővel jutott tovább, ugyanitt Dara Eszter a 16. helyen lépett tovább. A Szepesi Nikolett, Kovács Ágnes, Bordás Beatrix, Verrasztó Evelyn összetételű négyes országos csúcsot elérve megnyerte futamát, így az összesítésben negyedikként biztosította helyét a délutáni nyolcas döntőben.

Szávay Ágnes nyerte az MKB Bank közönségdíját

Szávay Ágnes nyerte az MKB Bank közönségdíját a Junior Prima sport kategóriájában. A szavazók 14… Tovább olvasom