2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Venus Williams nyerte a wimbledoni családi döntőt

Venus Williams nyerte a wimbledoni tenisztorna női döntőjét szombat délután, miután két játszmában legyőzte testvérét, Serena Williams-t.
Az amerikai teniszező ezzel megvédte címét az angol nyílt versenyen. Az idősebb Williams nővér ezzel ötödjére tudott diadalmaskodni Wimbledonban.A 28 éves Venus két játszmában, 7:5,6:4-re győzte egy évvel fiatalabb testvérét, ezzel hetedik Grand Slam tornagyőzelmét is elkönyvelhette. Az öt wimbledoni siker mellett kétszer hazai pályán, az US Open-en tudott még nyerni. A családi döntő külön érdekessége egyébként, hogy a testvérpár harmadjára játszott egymás ellen a wimbledoni döntőben, eddig kétszer Venus tudott nyerni, aki egyébként 2001 óta nem tudta legyőzni Serenát Grand Slam döntőben.

Wimbledoni, női egyes: Venus Williams (amerikai, 7. kiemelt) - Serena Williams (amerikai, 6.) 7:5,6:4

Kovalainen szerezte meg az első rajthelyet Silverstone-ban

A második helyen Mark Webber, a Red Bull pilótája végzett, míg a harmadik helyet a világbajnokság… Tovább olvasom