2016. 05. 27. péntek - Hella 14°C | 27°C

Idős férfit helyeztek biztonságba

Eltévedt, zavartan viselkedő szegedi férfit helyeztek biztonságba a körzeti megbízottak Domaszéken.
Egy helyi lakos értesítette a rendőrséget, hogy Domaszéken, a csatorna környékén 2016. február 2-án 10 óra 30 perc körüli időben egy idős férfit látott, aki zaklatottan viselkedve, céltalanul sétálgatott. A szolgálatban lévő körzeti megbízottak negyed órán belül a helyszínre érkeztek. A 70 éves szegedi férfi a rendőrök kérdéseire összefüggéstelenül válaszolt, térben és időben dezorientált volt, nem tudta megmondani, hogy került távol otthonától.

A férfit biztonsági intézkedés keretében, a mentőszolgálat közreműködésével egészségügyi intézetbe szállították.

Fánkhoz is került alapanyag Telekosár-nyertesünk kocsijába: farsangra készül Joli

A szombati családi farsangi ebédhez is vásárolt az újszegedi Príma Novában a Délmagyarország… Tovább olvasom