Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Szeged - delmagyar.hu

2014. 10. 31. péntek - Farkas

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Szeged hírei > Középiskolai ballagási képek - Csongrád megye

Középiskolai ballagási képek - Csongrád megye

Csongrád megye negyvenhét középiskolájában jártunk szombaton, hogy fotóriportereink segítségével egy-egy osztályban megörökítsük a felnőtté válás egyik fontos mementóját, a ballagás egy-egy pillanatát. Emlékül a 2007-es esztendő végzőseinek, tanáraiknak, valamint a büszke szülőknek és családtagoknak.

2007.05.07. 14:19
Megosztás: Facebook Twitter E-mail
Még azok a végzősök is vasalt öltönyt és elegáns nyakkendőt parancsoltak magukra, akik máskor laza „szerkóban", méretes láncokkal a nyakukban flangálnak a korzón. Most csak a frizurájukon csillogó hajzselé idézte a lezser hétköznapokat.

Akárhogy is, jól állt nekik az öltöny. A tűsarkon tipegő, virágcsokrok mögé rejtett lányok is csinosabbak voltak, mint egyébként. A ballagó, „vén diákok" most valahogy jobban emlékeztettek néhány évvel későbbi önmagukra: majdani menedzserek, orvosok, banki alkalmazottak vagy éppen tanár bácsik és tanár nénik kapták el mosolyogva a pityergő nagymama és a videokamerájával ügyködő apuka féltő-büszke pillantását.

A nap is vígan nevetett, megúszták az égi áldást. A komor eső tisztességgel kivárt – csak szombat este szakadt a megyére. A ma folytatódó érettségi elől azonban nincs menekvés. A ballagóknak ma ismét szükségük lesz felnőttes önbizalmukra a magyar nyelv és irodalom feladatlapok kitöltésekor. A szorongást jól leplezik majd a sötét öltönyök és a csillogó kosztümök. Aztán folytatódhat minden: tovább, tovább...

A nagyításhoz kattintson a képekre!


Ásotthalom, Bedő Albert Erdészeti Szakiskola 12.
Osztályfőnök: Arany József és Domokos József, Árdeleán Anita, Bacsa Géza Ernő, Balogh István, Batiz Péter, Benkö Barnabás, Buborék Szabolcs, Deli Dávid, Dicső Anita, Dömösi Lajos Dániel, Ekő Andrea Ilona, Fekete Csaba, Fodor Kálmán, Gajda Péter, Gila István, Hegedüs József, Kádár Balázs, Klénár Miklós,, Kuczora Albert Roland, Lónyi Tamás, Lőrincz Szabolcs, Macsek Gergely, Márta Roland, Mátrai Zoltán, Mucsi Attila Péter, Nagy Emília, Nagy Ildikó Edit, Nagy Zoltán, Peták Norbert, Pferschitz Gergő, Prucser Jenő, Réczi Pál, Rókus Roland, Schnellenperger Imre, Somogyi István Attila, Soós Csaba, Szakál Jolán, Szász József, Tóth Nikolett, Vereb Nóra.


Kistelek, Árpád Fejedelem Gimnázium Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola, 12/A
Osztályfőnök: Jeremiás Csaba, Ambrus Tibor, Djankó Anita, Dobcsányi Dalma, Fodor Edit, Gajdacsi Szilvia, Gurdics Renáta, Gyurász Melinda, Horváth Tímea, Horváth Zsikó István Zsolt, Huszka Judit, Kónya Vivien Dalma, Korom Anita, Kovács László Sándor, Kurucsai Judit, Makrai Szabolcs, Mucsi Renáta, Nagy-György Márton, Olajos Alíz, Papp Emese, Radics Brigitta, Sejben Adrienn, Sisák Orsolya, Szabó Rita, Szanka Boglárka Anikó, Takó Dóra, Tóth Anita, Virág Éva.


Pusztamérges, Pusztamérgesi Középiskola 12/B
Osztályfőnök: Kálmán László, Bogdán István Gábor, Borbély Karina, Dertül Bettina, Gyurik Mónika, Herédi-Szabó Judit, Horváth Ágnes, Kendrei József Gergely, Király Katalin Julianna, Kindla Karolina, Kocsmár Renáta, Koszta Sándor, Kuklis Norbert, Lévai Szabrina Bianka, Pálinkó Szilveszter, Papp Sándor, Sinkovits Dóra Tímea, Szekeres Ildikó, Tóth-Deme Anett, Zsótér Szintia Judit.


Csongrád, Batsányi János Gimnázium 12/D
Osztályfőnök: Kispál Frencné, Almási Vivien, Angyal Ivett, Árgyellán Edina, Bálint Olga, Bódi Anett, Boga Adrienn, Brezovai Dóra, Csehó Mariann, Farkas Brigitta, Fülöp Beáta, Gálfi Viktória, Gazsi Orsolya, Gyuricza Anett, Horváth Anita, Judik Erika, Kalapos Kinga, Kis Tímea, Laczkó Katalin, Mrena Erzsébet, Nagy Réka, Nagy Renáta, Nagy Szilvia Eszter, Németh Ildikó Adrienn, Rácz Petra, Rozgonyi Ágnes, Sarusi István, Simai Adrienn, Simon Csilla, Sinkó Bettina Franciska, Sinkó Mónika, Sípos Hajnalka, Somodi Edit, Szarka Edina Krisztina, Tofán Brigitta


Csongrád, Bársony István Mezőgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola vadász-környezetvédő 12. osztály
Osztályfőnök: Tőkei Mariann osztályfőnök, Apró Szilvia, Balogh Tamás, Benkő Dávid Csaba, Bugyi Viktória, Csíkos Zsuzsanna, Demeter Rózsa Klára, Fehér László, Galló Ádám, Grósz Lionel, Győri Ádám, Homoki Gergely István, Juhai Imre, Kovács Krisztián, Kozák Tibor, Kőszegi Gábor, Laduver Tamás, Mikoly János, Molnár Milán, Pekker Ferenc, Pluhár László, Polyák Gábor, Pótári János, Rádi András, Rakonczai Péter, Révész András, Szabó Dániel, Szántói Ervin, Szél Péter, Szép Imre, Tarjányi Jenő, Újvári János István, Vörös Sándor, Vurst Vanda
Zoltán Balázs


Csongrád, Sághy Mihály Szakképző Iskola 12/K
Osztályfőnök: Szegedi Ferenc, Balogh Renáta, Bölcskei-Molnár Ágnes, Dombi Imre, Görög Beáta Tünde, Hajdú Angéla Éva, Jakab Ágnes, Kecse-Nagy Judit, Kisalbert Fruzsina, Lantos Tímea, Magony Ildikó, Novinszki Cecília, Palatinus Rita, Palásti Éva Hédi, Papp Roland, Péter Andrea Mónika, Sarusi Brigitta, Servánszki Edina, Szarvas Beatrix, Szilágyi Gyöngyi, Szín Erna, Török Anikó Beáta, Valkai István, Vincze Attila


Makó, Erdei Ferenc Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola, 12. A.
Osztályfőnök: Szilágyi Sándor, Ankes Balázs, Antal Beatrix, Berta Anita, Bornemissza Anikó, Csávás Emese, Dani Szilvia, Dani Szilvia Erzsébet, Daróczi Gabriella, Farkas Ágnes, Fodor Renáta, Gub Andrea, Gulácsi Dóra, Haluska Alexandra, Herman Dóra, Kacsner Anett, Kerekes Anikó, Kócsi Lilla, Márk Zsófia, Nacsa Zoltán, Oláh Erzsébet, Pap Rózsa Zita, Sípos László, Suszter Nikolett, Szentesi Alexandra, Szép András, Szilágyi Márta, Szirbik Bálint Gábor, Takács Bettina, Tomozi Edit, Tóth Mária, Varga Emese, Varga Kitti, Vig Ildikó, Zahorecz Pál.


Makó, Galamb József Szakképző Iskola, 12. A, mezőgazdasági szakmacsoport
Osztályfőnök: Hajnalné Komáromi Andrea, Czirják Gábor, Fekete Alexandra, Fekete Timea, Horváth István, Hulman Anikó, Jéger Dániel, Kálló Timea, Koszta Árpád, Kovács Katalin, Kubinyi László, Méreg Renáta, Méreg Szilvia, Mihaleczki Mária, Nagy Róbert, Selmeczi István, Sipos Katalin, Süli Tamás, Téglás Tibor, Tóth Tamás, Vadlövő Renáta, Varga Ferenc.


Makó, József Attila Gimnázium, 12. A
Osztályfőnök: Kozák Istvánné, Babarczi Zita, Báló Lilla, Bárdos Anikó, Batik Dóra Renáta, Benke János Marcell, Cséffai Renáta, Erdei Lilla, Joó Adrienn, Kelecsényi Fanni, Lengyel Beáta, Lipcsei Anita, Mészáros Balázs, Molnár László Norbert, Nadobán Nóra, Nagy Csaba, Németh Róbert, Prágai Norbert, Ratkai Tibor, Rója Pál, Suhajda Renáta, Szalárdy Zsuzsanna, Tárkányi Csaba, Tóth Ádám, Zádori Máté.


Makó, Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola, 12. A
Osztályfőnök: Gerzanits Nikoletta,Ács István Tamás,Buzás Norbert István,Bodó Barbara,Csongrádi Renáta,Dobcsányi Dániel,Duma Attila,Gera Tibor,Gilicze Tibor Krisztián,Hadobás Attila,Haklik Tamás,Janovics Anikó,Kerekes Norbert,Konkoly Gábor,Kovács Melinda,Medve Katalin,Nyerges Dalma,Olasz Olivér,Pap Renáta,Patyi Szilvia,Rácz Krisztián,Szabó Tekla Ramóna,Takács Gina,Tóth Pál,Varga Nóra,Verók Beatrix.


Makó, Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, 12. G
Osztályfőnök: Szűcs Péter, Bajusz Aliz, Bandur Péter, Fejes Marietta, Joó Éva, Kádár Zsolt, Kisjakab Tímea, Nagy Gyöngyi, Ormándlaky Csenge, Szopori Renáta, Szűcs Zoltán, Vancsó Anita, Varga Attila, Varga Ferenc, Varga Tímea, Varga Róbert.


Szentes, Bartha János Kertészeti Szakképző Iskola 12/B
Osztályfőnök: Vígh Attila,dísznövénykertész Biszku Tímea Mariann, Derék Barbara, Erdei Rózsa, Gróf Bernadett, Halász Szilvia Mária, Józsa Nikoletta Zsanett, Katona Szabina Magdolna, Kovácsházi Anita, Nagy Piroska, Nemes Edina, kertész Balogh Tibor, Csepregi Zsolt, Kuti Gabriella, László Gabriella, Misku Zoltán.


Szentes, Boros Sámuel Szakközépiskola, Szakiskola 12/B
Osztályfőnök: Ambrus Éva , Balogh Krisztián, Boda Zsófia, Ecsédi Dániel, Farkas Noémi, Gránicz Attila, Gránicz Erika, Hérány Judit, Keresztesi Anikó, Kiss-Papp Krisztina, Kóbor Klaudia, Kocsis Szilvia, Kovács Attila, Kovács Mónika, Kugyela Tamás, Kun Réka, Kuti Bea, Menyhárt Nikolett, Mikecz Ágnes, Molnár Katalin, Nóbik Ágnes, Ördög Zsanett, Pál Katalin, Patak Rita, Pataki Adrienn, Sándor Zita, Szabó Márta, Szamosközi Norbert, Szőke Hajnalka, Szűcs Éva, Szűcs Olga, Takács Ádám, Takács Kata, Tokaji Diána, Tóth Valéria, Tököli Attila, Varga Dudás Magdolna.


Szentes, Horváth Mihály Gimnázium 12/A
Osztályfőnök: Hajós Jánosné ,Bányai Viktória, Bardóczi Ádám, Bodonovits Anna Stefánia, Burkus Fruzsina Nelli, Csák Anita, Dékány Adrienn, Dékány Marianna Ildikó, Délczegh Adrienn, Dévay Ágnes, Dóczi Zoltán, Farkas Erika, Janiga Lilla, Kispál Edit, Kónya Ágnes, Kosztolányi Anita, Kovács Krisztina, Kuller Lilla Tünde, Lantos Andrea, Lantos Nóra Anna, Mészáros Aliz, Molnár Anikó, Nagy-Pál Zita, Nagy Gabriella, Nagy Réka, Őze Attila, Pintér Barbara, Prumek Sára, Sinkó Evelin Ninetta, Sovány Bianka Éva, Szakál Ádám, Sztantics Dóra, Vida János, Volosin Márta, Zaveczki Ivett.


Szentes, Pollák Antal Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola 12/A
Osztályfőnök: Konkoly Tünde, Aranyi László, Barta Máté, Berezvai Antal, Bíró Péter, Borka Alex, Busa Ádám Zsolt, Danyi Géza, Dósa Tibor, Janó Miklós Ferenc, Juhos Gergő, Korom Csaba, Kovács László, Labádi Attila, Német Roland, Orosz Helga, Pető Dániel, Szabó Tibor, Szalai Gábor, Váczi Nikolett, Vass Dávid.


Szentes, Zsoldos Ferenc Középiskola, Szakiskola 12/K
Osztályfőnök: Kenderesi Mariann, Bárány Titanilla Judit, Berényi Kata, Berezvai Anikó, Bodzás Balázs, Botos Anita Mónika, Fábián Katalin, Hideg Anett, Hocsi Anett, Horváth Szandra, Justin Renáta, Kiss Szilvia, Kósa András, Mészáros Anikó, Mészáros Edina, Mrva Zoltán, Pap Szandra, Simon Olivér, Suti Erika, Szabó Bianka, Szecskó Katalin Leila, Szekercés Mihály, Tóth Erika, Váczi György, Virág Anita, Újszászi Imola.


Hódmezővásárhely, Gregus Máté Mezőgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola 12/B

Osztályfőnök: Vörösné Varga Melinda, Antalicz Gábor, Balog István, Bíró Zsolt, Bolyán Barbara, Csépányi Márk, Farkas Péter, Ferenczi István, Gajda Csaba, Gőgh Angéla, Gulyás Anikó, Imre Ádám Dávid, Kádár Enikő, Kucsora Árpád Bence, Márk Judith, Nagy Gábor Dávid, Olasz Bálint Dávid, Pál Margit, Ruzsa László Pál, Sári Sabrina, Szikszai Mihály.


Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium 12/A
Osztályfőnökök: Leléné Kanász Erika, Bodnár Éva, Bodrogi Ferenc, Csatlós Fanni, Deák Dalma, Dvornik Zsuzsanna, Emődi Flóra, Fodor Ferenc, Grúz Adrienn, Hajdú Dóra, Hajdú József, Horváth János, Janó Ágnes, Karácsonyi Gergely, Kendi Bogáta, Kis László Viktor, Kis Olga, Kiss Csaba, Komáromi Gergely József, Koprás Márton, Lermán Vivien Katinka, Matiz Bertalan Manó, Molnár Zalán, Nagy Tímea, Nagy-Pál Andrea, Oláh Viktória, Pósa László, Rácz Vera Erzsébet, Rostás Renáta, Rostás Szilvia, Süli Judit, Szabó Balázs, Szűcs Henriett Katalin, Tézsla Ágnes Alina, Tímár Klára, Túri Tamás Ádám, Wollner Judit Zita.


Hódmezővásárhely, Corvin Mátyás Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola 12/D
Osztályfőnök: Kemény Adrienn, Albert Péter László, Balog Márta, Balogh Magdolna, Bella Anita, Béres Gábor József, Boros Ildikó, Csanádi Zoltán, Gavrán Tímea, Gazsó László Ferenc, Kapus Henrik, Kopunovics Gábor, Kormányos Dóra, Kovács Zoltán, Mihály Csilla, Mihály István, Molnár Katalin Ibolya, Mosoni Edit, Mukucz-Bocz Melinda, Répás Evelin, Rózsa László, Sipos Erzsébet, Szabó Beáta, Székely-Szabó Imre, Szőke Ferenc, Varjú Annamária, Vass Zsuzsa, Vörös Bernadett.


Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola 12/B
Osztályfőnök: Kordás József, Albert Zsanett, Daraki Dalma, Demián Krisztina, Farkas Bernadett, Ferenczi Ágnes, Gilicz Klára, Hatos Gergő, Jójárt Tünde, Juhász-Nagy Tamás, Nádudvari Alíz, Nagy-Kovács Katinka, Palatinus Nikolett, Pászti Szilvia, Prokai Bernadett, Radics Ivett, Rudolf Réka, Sipos Szilvia, Sipter Veronika, Stadler Csilla, Surinya Kitty, Szakál Florica, Szalkai Krisztina, Szin Ágnes, Sziráki Andrea, Szőke Dóra, Szunyi Szabolcs, Török Tünde, Udvari Annamária, Vetró Ildikó, Vida Tímea, Zombori Ibolya.


Hódmezővásárhely, Kalmár Zsigmond Ipari Szakközépiskola és Szakiskola 12/B
Osztályfőnök: Dr. Mészáros Éva, Angyal Felícia, Árva Renátó, Belovai Bettina, Dajka Csaba, Diószegi László, Halál Emese Rita, Hegyi Tibor, Horváth Norbert, Idei Nóra, Juhász Ágnes, Kenéz Attila, Kovács Ádám Pál, Lakatos Benjamin, Lénárt Csaba, Lencse Attila, Lengyel Péter, Marczinka Kálmán, Ménesi Lajos Attila, Mihály Ferenc, Mónus Krisztián, Mónus Péter, Mucsi Tibor, Nagy Norbert, Nagypál Imre, Oláh Csaba, Paku Barbara Anett, Pintér László Gergely, Reizner Tamás, Rozgonyi Sándor, Szabó Márta, Szalma Mária Tünde, Szőke István, Szűcs Gábor, Terbán Ibolya, Tóth Norman, Tóth Zsolt, Varga Dudás Tamás, Vígh Ádám.


Hódmezővásárhely, Kossuth Zsuzsanna Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium 12/G
Osztályfőnök: Vas Istvánné, Abonyi Tóth Fruzsina, Abt Judit, Angyal Szabina Csilla, Bárány Gergő, Csenki Anita, Czene Orsolya, Dezső Gergő, Diószegi Lili Nóra, Döme Máté Viktor, Drahota Gergő Ádám, Gallyas Ernő, Héjja Márton Kristóf, Kádár Tamás, Kleska Tamás László, Kovács Árpád, Kruzslicz Judit, László Leticia, Mészáros Bettina, Mrena Enrikó, Nagy Mónika, Nagy Orsolya, Onozó Viktor Ede, Palócz Tibor, Pap Judit, Pataki Andor, Pekárik Katalin, Radnai Ádám, Szabó Lóránt Zsolt, Szilágyi Viktor, Tóth Bettina, Ugrai Noémi Ildikó.


Hódmezővásárhely, Németh László Gimnázium és Általános Iskola 12/B
Osztályfőnök: Bodrogi Judit, Bagi Gabriella, Bihari Anita, Csíkos Brigitta, Csordás Ágnes, Greg András, Halász Diána, Héjja Fanni, Horváth Ágnes, Horvát Lajos, Horváth László, Hrabovszki Tünde, Jankovics József, Kaszás Tamás, Lukács Lilla, Márton Dóra, Rábai Dóra, Saja Boglárka, Somodi Ágnes, Szabó János, Szabó Kata, Szőke Zsuzsanna, Tatár Beatrix, Vajnai Enikő, Vincze Csaba.

A fotókat készítette: Bíró Dániel, Donáth Attila, Frank Yvette, Gyenes Kálmán, Karnok Csaba, Miskol- czi Róbert, Molnár Péter, Schmidt Andrea, Segesvári Csaba és Vidovics Ferenc.
Megosztás: Facebook Twitter E-mail

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

HIRDETÉS

Cikkajánló

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...