Munkatársunktól - 2012.05.13. 15:40
Több millió kockából legókiállítás nyílt néhány napja a bevásárlóközpontban. Az apukák május 26-áig nosztalgiázhatnak kedvenc gyermekkori játékukon, a legkisebbek ki is próbálhatják az építkezést: külön játszóház áll a rendelkezésükre.
A közel egy méter magas kalózok a kiállítás kedvencei. Az üvegfalak mögött van olyan tengeri haramia, aki a papagáját idomítja, de olyan is, aki kincset talál, egy másik kalóz pedig katonákkal hadakozik.
 |
Kicsiket és nagyokat is érdekel a kiállítás, amely május 26-áig látható az Árkádban. Fotó: Schmidt Andrea |
– Nekem az autók jobban tetszenek – mutatott rá egy hatalmas, vitrinben álló sárga darura a 7 éves Adorján. Elmondása szerint neki is rengeteg legója van otthon, de szeretné, ha tovább bővülne a készlete. Nem messze a kisfiútól hagyományosabb építőkockákból készült várost láthatnak az érdeklődők.