- Nekem a létrás játék volt a kedvencem, mert a karom a legerősebb, így örültem neki, hogy végre lesz egy játék, amiben jó lehetek. Nagyon örültem, hogy be is kerültem az első háromba – kezdte Fanny, amikor arról kérdeztük, melyik volt a kedvenc játéka a delmagyar.hu online valóságshowjában. Ez a program sokaknak a kedvencévé vált, bár a bemutató után igencsak összehúzódva álltak a lányok a medence szélén. Szilvinek is ez volt az egyik kedvence, de nála a felfújható golyó is nagy sikert aratott mindjárt az első nap.
- Nekem a csúszdás játék tetszett a legjobban. Mivel ilyen kis "törékenyek" vagyunk, így ez volt az, amelyik a legjobban passzolt hozzám. Bár tetszett volna a pénteki balance bike-os játék is, csak őszintén szólva mivel nem volt tétje, így nem igazán tudtuk odarakni magunkat.
 |
| Szilvi, Fanny és Nóri állítja, a barátságuk kitart a játék végén is, mindegy, hogy ki fog nyerni. |
A versennyel kapcsolatban egyetértettek abban, hogy bármilyen helyezéssel megelégednének.
- Én nem akarok nyerni, mert nem akarom a családomat és az ismerősöket arra "kényszeríteni", hogy több ezer forintot elsms-ezzenek. Nekem az is nagy öröm volt, hogy bekerültem a játékba, innen már minden mindegy.
Nóri és Szilvi is osztották szobatársuk véleményét, ugyanis a három lány a véletlen folytán ugyan, de egy szobában is laknak.
Persze nem úszhatták meg a kérdést, hogy mi lesz a barátságukkal az után, ha kikerül közülük a győztes. Fanny újra hangsúlyozta, hogy ő már nyert, neki innentől kezdve nem fontos, csakúgy, mint Szilvinek és Nórinak sem, akik bármelyikük győzelmének nagyon tudnának örülni. Mindhárman egyetértettek abban is, hogy a játék előtt egy "kikötésük volt", csak ne első nap essenek ki. Utána már csak a túlélésre játszottak, hogy " na még csak egy napot".
A játékokhoz is ebben a szellemben álltak, legalábbis Nórit és Fannyt tekintve. Szilvi hozzátette, ő igazi versenyszellem, így ő mindig úgy állt oda a feladatokhoz, hogy győzni szeretne, hiszen egyáltalán nem szeret veszíteni. De hát ki szeret, ugye?