Régiót választok:
Csongrád megye
|
Bács-Kiskun megye
Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Szeged - delmagyar.hu

2012. 05. 27. vasárnap - Hella

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Szépek Szépe 2012 > Oroszlánszelídítés szexi autómosással és hastánccal

Oroszlánszelídítés szexi autómosással és hastánccal

Autómosás és hastánc várt a Peugeot C-Mobil Szépek szépe online valóságshow résztvevőire szombat délelőtt. A habos vízből bőven jutott a lányok testére is.

Delmagyar.hu - 2011.06.25. 12:34
Video Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
A tegnap esti fergeteges buli után a lányok szexi autómosást prezentáltak a Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdőben. Nagy örömben volt része az oroszlánnak a Peugeot C-Mobil autóján: a szépségek szivaccsal, habbal és vízzel álltak neki eddigi legbujább feladatuknak.

Felforrt a hűtővíz a gyönyörű autóban, majdnem magától felberreget a motorja. A vérforraló ritmusokra először Dudás Zita alapos munkájában gyönyörködhetett az oroszlán. Utána négyesével álltak neki a lányok egymás és az autó behabosításának. Egyre nedvesebb testtel táncoltak a szépségek, egyre tisztább lett az autó. A fürdő férfi vendégei legszívesebb összekoszolták volna a járgányt, csakhogy még pár percet élvezhessék a látványt.

Kocsimosás a Szépek Szépe lányaival. Fotó: Nagy László (galéria)

A csutakos munka elvégzését a csajok érzéki hastánccal vezették le, a Samira hastánc csoport segítségével. 8 ügyes táncos állt szembe a versenyzőkkel, és megmutatták: hogyan kell modern pop zenére mozogni kicsit másképp, mint a szépségek egyébként szoktak.

-Nagyon ügyesek voltak a lányok, jól utánozták mozdulatainkat – mondta Kiss Ágnes, a csoport vezetője. Örülnék, ha eljárnának hozzánk – tette hozzá.

Untitled from Norbert Németh on Vimeo.


Könnyen lehet, hogy teljesül a kívánsága, Lilla ugyanis elképesztő érzékkel mozgott, Ágnes szerint tökéletes lenne a csoportba. A 2007 szeptemberében alakult csoport a szegedi Forma1 Fitnesz és Táncstúdió haladó táncosaiból jött létre, Lillának akár helye is lehet köztük.

Hajcsinak, Eminek és Nikinek pedig még a versenyben a helye, ők azok, akik várják a szavazatokat. Minden szépség velük izgul, várják az 5 órát, amikor kiderül, kik lesznek döntősök. Addig délutáni programként újabb hastánc vár rájuk a Samaria csoporttal.

Hastánc bemutató a Szt. Erzsébet Gyógyfürdőben. Fotó: Nagy László (galéria)

Kulisszatitkok a Facebookon! Lájkolj!

Ha szeretnél a Szépek szépe online valóságshow kulisszái mögé látni, ha szívesen kérdeznéd a játék ideje alatt a jelöltjeinket, akkor lájkold a Szépek szépe hivatalos Facebook oldalát, ahol werkfilmekkel, galériákkal várjuk a rajongókat.

Nyerj Origami bikinit!

Játssz a delmagyar.hu és az Origami bikini közös játékában és nyerd meg a Zimány Linda által dedikált két Origami bikini egyikét, vagy a nyolc csodás kétrészes fürdőruha egyikét! Nincs más dolgod, minthogy lájkold az Origami bikini Facebook oldalát.
Video Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Hozzászólok a cikkhez


A tisztább tartalom érdekében előzetesen moderálunk. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg.
Kérjük, olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!
Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...