Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

A 23 éves Marija Komisszarova gerinccsatornája túlságosan megsérült ahhoz, hogy a sportoló teljesen meggyógyuljon.

Megvan, ki nyerte az Intersport Bauer Supreme Pro hokikorcsolyáját.

Így látta a nemzetközi sajtó Szocsit

Az olasz La Stampa szerint Vlagyimir Putyin kétszer is megnyerte a téli olimpiát: politikai és sportszempontból is.

Selänne az olimpiai hokitorna legértékesebb játékosa

A 43 esztendős finn csatár minden idők legidősebb ötkarikás érmes hokisa, egyben negyedik olimpiai érmével - nyolcadmagával - rekorder.

Az NHL-re nincs hatással a svéd hokis pozitív doppingtesztje

A 26 éves hokis szervezetében egy általa évek óta szedett, allergia elleni gyógyszer egyik összetevőjét mutatta ki a vizsgálat.

Az olimpiai bajnok éremhalmozók

A fehérorosz sílövő Darja Domracseva, a norvég sífutó Marit Björgen, valamint az orosz rövidpályás gyorskorcsolyázó, Viktor An - egyformán három aranyérmet gyűjtött a szocsi téli olimpián.

Svéd hokis is megbukott a doppingvizsgálaton

Az NHL-es Washington Capitalst erősítő játékos nem lépett pályára a vasárnapi döntőben.

Simán védte meg címét a kanadai hokicsapat

Minden csapatsportban Kanada lett olimpiai bajnok, jégkorongban először nyertek Észak-Amerikán kívül.

Szocsi 2014 olimpia hírek

Björndalen megerősítette, hogy visszavonul

Még hátra van három világkupaverseny. Aztán vége az idénynek, én pedig befejezem az aktív sportot".

Zubkovékat nem lehetett megverni a négyes bobban

A kettesek küzdelmében aranyérmes Alekszandr Zubkov vezette orosz csapat nyerte a négyes bobosok küzdelmét a szocsi téli olimpián.

Hármas orosz siker a férfi sífutók zárószámában

A hazai közönség előtt szereplő Alekszandr Legkov nyerte a férfi sífutók szabadstílusú tömegrajtos 50 kilométeres versenyét Vilegzsanyin és Csernuszov előtt.

Lajtos Szandra viszi a magyar zászlót a záró ünnepségen

A csapatvezetés azzal indokolta a döntést, hogy mindenképpen a pontszerző, hatodik helyen zárt női váltó öt tagjából szerettek volna választani, a csapatban pedig ő a rangidős.

EPO-val bukott le egy osztrák sífutó

Johannes Duerr-t, a 30 kilométeres üldözéses versenyben nyolcadikként zárt sportolót utólag kizárták a szocsi téli olimpiáról.

Lett jégkorongozó akadt fenn a doppingvizsgálaton

A 24 éves jégkorongozót, aki egyébként már befejezte szereplését a csapatával, kizárták a szocsi játékokról.

Tippajánlatunk: Svédország-Kanada, ki akarja jobban? - 2. rész

Szlogenünk vala: az NFL-ből vettük kölcsön, ugyanis tökéletesen passzol ide (is). Ki akarja jobban az olimpiai aranyérmet? Lesz címvédés, vagy Európa adja az új bajnokot?

Kanada megvédheti címét a férfi jégkorongtornán

2Hagyományosan három, nagy érdeklődésre számot tartó eseménnyel zárul a téli olimpia, s nem lesz ez másként Szocsiban sem.

A téli olimpia 16. napja - összefoglaló

Orosz, osztrák és holland öröm az utolsó előtti napon.

Gatyában ünnepelték bronzukat az osztrákok

Harmadik lett az osztrák férfi biatlon váltó a 4x7,5 kilométeres távon, ahol a norvégok és a franciák is ellőtték magukat.

Kettős osztrák diadal a műlesikló horror-pályán

Mario Matt olvasta legjobban Ante Kostelic pályáját, ahol a 77 versenyzőből 45 ért le. Marcel Hirscher sokáig vezetett, de az első futamban bukta az aranyat.

Átgázolt Amerikán Finnország a bronzmeccsen

Az amerikaiak 5-0-s vereséget szenvedtek az északiaktól, így érem nélkül mennek haza.

Hazai arany férfi biatlon váltóban, Svendsen ellőtte a norvég érmet

A szombati viadalon a második embereknél szakadt szét igazán a mezőny, majd a negyedik átírta az egész sorrendet.

Papírforma holland győzelem a gyorskorcsolya üldözéses csapatversenyében

A férfi és a női csapat is olimpiai rekorddal verte elenfelét a szombati döntőkben.

Monumentális, fényűző és színpompás az Olimpiai Park

Ha három szóval kellene jellemezni a szocsi téli olimpia központi, tengerparton fekvő parkját, akkor a monumentális, fényűző és színpompás lennének a megfelelő jelzők.

Szívet formálva emlékeztek meg a kanadai freestyle sízőről

Sarah Burke 2012 elején vesztette életét egy tragikus balesetben. Édesanyja ott volt Szocsiban, ahol megható jelenetben volt része.

Lebukott egy ukrán sífutó is a doppingteszten

A sportoló mintájában a trimetazidin nevű tiltott szert találták meg - állítása szerint nem tudta, hogy gyógyszere ezt tartalmazza.

Rekordbeállítással nyerte a 30 km-t Marit Björgen

Szocsiban már a harmadik, összességében a hatodik olimpiai bajnoki aranyát nyerte a norvég, aki ezzel beállította az orosz sífutó Ljubov Jegorova és a szovjet Ligyija Szkoblikova gyorskorcsolyázó rekordját.

Ezt szúrja Justyna Kowalczyk

A klasszikus stílusú sífutás királynőjét sok kritika érte "állítólagos" törött lába miatt. Most megint megunta a kritikákat.

Ugrálással és tánccal ünnepelte Kanada sikerét a torontói polgármester

Rob Ford a női hokisok döntője után engedte ki a feszültséget, de valószínűleg a tegnapi férfi meccs után is hasonlóan érzett.