Hotel menedzser, recepcióvezető, kőműves, segédmunkás, Csólyospálos

col-narrow-left

Település:

Csólyospálos
col-narrow-right

Feltöltve:

2018.12.04.
col-wide

Foglalkozások:

Építőipar és ingatlan: Kőműves, Segédmunkás
Vendéglátóipar, idegenforgalom: Recepciós, Üzemeltető

Állás leírása:

A Csipkerózsa Parkhotel új dolgozókat keres az alábbi munkakörökbe:

Hotel menedzser
Elvárás: több éves szállodavezetési tapasztalat és kiváló német vagy angol nyelvtudás, szakirányú felsőfokú végzettség és referencia szükséges.

Recepcióvezető
Elvárás: több éves szállodai tapasztalat és kiváló német vagy angol nyelvtudás, releváns végzettség előny.

Kőműves és segédmunkás (főállásban vagy vállalkozóként)
Elvárás: 1-3 év szakmai tapasztalat, önálló és precíz munkavégzés, B kategóriás jogosítvány és Szakmunkás bizonyítvány

Amit mi kínálunk: svájci vezetőség és munkakultúra, igényes munkakörnyezet, biztos és bejelentett munka, kiváló fizetés és útiköltség támogatás.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és referenciával, a direktion@parkhotel.cc és a manager@parkhotel.cc címen.

Bővebb információért kérjük, hívja a + 36-77/700-750-es telefonszámot!

Cégadatok
Qualimed Hungary Kft.
Tanya 34. Csólyospálos