Napelemszerelő,

col-narrow-left
col-narrow-right

Feltöltve:

2019.01.10.
col-wide

Foglalkozások:

Elektrotechnika és energetika: Javító, Szerelő alkalmazott

Állás leírása:

A szegedi székhelyű Solar Konstrukt Kft. kivitelező brigádjába keres
NAPELEMSZERELŐ munkást azonnali kezdéssel.

Feladatok:
  • napelemes rendszerek telepítése
  • elektromos fűtési rendszerek szerelése
Elvárások:
  • műszaki végzettség
  • pontos, megbízható, fegyelmezett személyiség
  • tanulási és fejlődési hajlandóság
  • jó fizikai állóképesség, tetőn való folyamatos munkavégzés (akár nagy magasságban is)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előny:
  • villanyszerelői végzettség
  • napelemes kivitelezésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörülmények
  • részvétel egy dinamikusan fejlődő iparágban
Munkavégzés helye változó, jellemzően dél-alföldi térségben.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Romics Béla 06-20/271-3346
6724 Szeged Pulz utca 37.
Önéletrajzokat az info@solarkonstrukt.hu e-mail-címre várjuk.
Cégadatok
Solar Konstrukt Kft.
Pulz u. 37. Szeged
Telefon: 06-20/271-3346