Senior Financial Accountant, Szeged

col-narrow-left

Település:

Szeged
col-narrow-right

Feltöltve:

2019.03.12.
col-wide

Foglalkozások:

Közgazdaság, pénzügyek, Könyvelés: Pénzügyi elemző

Állás leírása:

BP - Ez a te helyed! Találd meg a megfelelő állást a benned rejlő tehetség kiaknázásához a világ egyik vezető energiavállalata, a BP sokszínű és izgalmas világában!

Gondolj ránk, ha váltanál, és csatlakozz csapatunkhoz, amennyiben rendelkezel pénzügyi, számviteli vagy könyvvizsgálói tapasztalattal.

Engedd szabadon a benned rejlő tehetséget, mint

SENIOR FINANCIAL ACCOUNTANT.

Ha Senior Financial Accountant-ként csatlakoznál hozzánk, a következő feladatok várnak rád:
  • különböző üzletek és országok számára könyvelési támogatás biztosítása
  • a havi, negyedéves és éves pénzügyi zárási folyamatok támogatása a megfelelő szabványok szerint
  • folyamatfejlesztési lehetőségek keresése és végrehajtása
  • iránymutatás a többi csapattag számára, a vezető helyettesítése távollét esetén
A pozícióhoz az alábbi elvárásaink vannak:
  • befejezett tanulmányok pénzügy/számvitel területen
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • pénzügyi/számviteli területen szerzett korábbi tapasztalat
  • magas szintű elemzői készség
Bővebb információért látogass honlapunkra:

Cégadatok
BP BSC Kft.
Kossuth L. sgt. 72/D Szeged