Gépkezelő, Újszentiván

col-narrow-left

Település:

Újszentiván

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2019.03.14.
col-wide

Foglalkozások:

Gyártás - Termelés: Gépkezelő, operátor

Állás leírása:

Gépkezelő munkatársakat keresünk a Faktum Bútor Kft. újszentiváni telephelyére.

Cégünk 25 éve stabil alapokkal rendelkezik, piacvezető a gyermekbútorok gyártása terén. Tevékenységünk középpontjában a minőség és a praktikus gondolkodás áll, ezért munkájára igényes, pontosan dolgozó gépkezelő munkatársat keresünk korszerű gépekkel felszerelt üzemünkbe.

Feladataid:
  • Számítógép-vezérelt (CNC, lapszabász és élzáró) bútoripari gépek beállítása, kezelése és karbantartása
  • A kiadott műveletek nagy pontosságú elvégzése, figyelemmel a megmunkált alkatrészek minőségére
  • Munkatársakkal, kapcsolódó területekkel való kommunikálás
  • Rend és tisztaság fenntartása a munkaterületeden
  • Igényed szerint alkatrész-programozásra is van lehetőség
Elvárások:
  • Dolgozni akarás
  • Tanulékonyság
  • Műszaki érzék
Amit kínálunk:
  • Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos kereset
  • Alapos betanulás munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással
Munkavégzés helye: Újszentiván (Szőregtől 1-2 km)
Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni az iroda@faktumbutor.hu e-mail-címre küldött önéletrajzzal lehet.
További tájékoztatás kérhető: +36-62/577-510
Cégadatok
Faktum Bútor Kft.
Szigeti u. 15. Újszentiván
Telefon: +36-62/577-510