Irányítástechnikai műszerész, Algyő

col-narrow-left

Település:

Algyő
col-narrow-right

Feltöltve:

2019.05.14.
col-wide

Foglalkozások:

Elektrotechnika és energetika: Elektroműszerész

Állás leírása:

Társaságunk algyői telephelyére keressük új munkatársunkat
IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI MŰSZERÉSZ
pozícióba.

Cégünk több mint 20 éve működő, stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, amely ipari automatizálással, bel- és külföldi kereskedelemmel, valamint megújuló energiával foglalkozik.

Feladatok:
  • Részvétel az automatizálási rendszerek technológiai helyszíneken történő kivitelezésében és karbantartásában
  • Műszerek, vezérlőegységek és beavatkozó szervek bekötése a kiviteli tervek alapján
  • Műszeres kábelezéssel kapcsolatos tevékenységek elvégzése
  • A munkájához kapcsolatos berendezések beüzemelésében, felülvizsgálatában és dokumentálásában való részvétel
Elvárások:

Jelenleg egy GINOP pályázat keretein belül keressük új munkatársunkat, aminek célja a szakképzésből kilépő fiatalok elhelyezkedésének, munkatapasztalat szerzésének elősegítése, ezért az alábbi feltételeknek megfelelő jelöltek jelentkezését várjuk:
  • Elektronikai műszerész, villamosipari technikus vagy hasonló területen szerzett szakképesítéssel rendelkezel
  • Jelenleg nem folytatsz felsőfokú tanulmányokat, de szeretnél tapasztalatot szerezni a szakmádon belül
  • Szeged közeli lakhellyel rendelkezel
Amit kínálunk:
  • GINOP pályázat miatt fél év garantált határozott idejű szerződés, utána határozatlan idejű szerződés
  • Fejlődési lehetőség, sokszínű és változatos munkavégzés
  • Fiatalos, összetartó, segítőkész munkahelyi légkör
  • Cafeteria (szabadon választható elemekkel)
  • Egészségközpontú szemlélet (mint pl. gyümölcsnap, irodai masszázs stb.)
A jelentkezéseket a bede.julia@atysco.hu címre várjuk.
Cégadatok
Atys-Co Kft.
Fertő u. 14. Budapest