Nyomdai gépmester, Szeged

col-narrow-left

Település:

Szeged
col-narrow-right

Feltöltve:

2019.07.02.
col-wide

Foglalkozások:

Könyvkiadás, nyomdaipar, média: Nyomdász

Állás leírása:

A LAPCOM Zrt. egy dinamikus médiavállalat és egyben Dél-Magyarország legnagyobb, legkorszerűbb újság- és magazinnyomó rotációs gépével felszerelt nyomdáját is üzemeltető társaság, amely

nyomdai gépmester

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk és dolgozz magasan automatizált környezetben egy olyan nyomdaipari csapat tagjaként, amely az elmúlt 10 évben átlag feletti eredményeket ért el.

A munkakör célja:
  • az ofszet tekercsnyomó gép folyamatos termelésének biztosítása, minőségileg és mennyiségileg kifogástalan nyomdatermék előállítása
  • a gépsor országos szinten egyedi kialakításának köszönhető hatékonyság és rugalmasság  kihasználása a termelésben
Feladatok:
  • folyamatos részvétel a termelésben, gyártási ütemterv betartása
  • anyagfelhasználások vezetése
  • gyártások közötti állásidőkben a gépek karbantartása, tisztítása
Elvárások:
  • rendszeres hétvégi, ünnepnapi munkavégzés vállalása (pótlékfizetés mellett) 3 műszakban
  • jó színlátás
  • szakirányú, min. középfokú végzettség (ofszet gépmester)
  • minőségi munkára, igényességre törekvés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, nagyfokú munkabírás, rugalmasság, dinamikusság
Amit kínálunk:
  • stabil vállalati háttér és termelési volumen
  • versenyképes bérezési rendszer (alap- és mozgóbér, rendszeres jutalom)
  • fiatalos csapat
  • korszerű, légkondicionált munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, jogi előírásoknak mindenben megfelelő foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezését, önéletrajzát a hr.nyomda.szeged@lapcom.hu e-mail-címre várjuk 2019. július 19-ig.
Cégadatok
Lapcom Zrt.
Szabadkai út 20. Szeged
Telefon: 62/567-888